Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Bakyapı Prestij Optimum'a ön lansman döneminde yoğun ilgi!

Bakyapı, şimdiye kadar Prestij markası altında hayata geçirdiği projelerinde sunduğu kalite, donanım ve beraberinde getirdiği yüksek kazançla yatırımcısının yüzünü güldürmeye devam ediyor.


Bakyapı, şimdiye kadar Prestij markası altında, Prestij Modern, Prestij Elit, Prestij Optimum, Prestij Royal, İstanbul Prestij Park ve Konya Prestij Park gibi projelerinde sunduğu kalite, donanım ve beraberinde getirdiği yüksek kazançla yatırımcısının yüzünü güldürmeye devam ediyor. 


Osmangazi’ye büyük bir projeyle girdiklerini kaydeden Bakyapı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör, Osmangazi’ye değer kattıklarını söyledi. Veysel Bakgör, “Bakyapı olarak Bursa’nın gelişimine ciddi manada destek veriyoruz. Bunun en son örneğini Osmangazi’de yapımına devam ettiğimiz Prestij Optimum projesiyle görebiliriz. Bölge ayrıca hızla gelişmeye devam etmekte, yapımı süren hafif raylı sistem çalışmaları hız kazandı. Firma olarak doğru lokasyonlarda doğru projeler geliştirmeye devam ediyoruz. Prestij Optimum’da Yalova bağlantı yoluna komşu konumuyla gelecek vaad ediyor. 


Bölgeye baktığımızda Yalova bağlantı yolundaki konut ve arsa fiyatlarında da bir artış gözlemlendi. Biz firma olarak sadece bizim projelerimizden konut alanlara değil, konut geliştirdiğimiz bölgeye de değer katıyoruz. 


Veysel Bakgör, projeye ilişkin şu açıklamada bulundu: 


“Osmangazi ilçesinde 40 bin 860 m2’lik arsa üzerine inşa edilen, Prestij Optimum projemizde 2+1 ve 3+1 normal daire ve dubleks olmak üzere 8 farklı daire seçeneği yer alıyor. 2+1 daireler 120 m2, 3+1 daireler 130 m2, 3+1 dubleks daireler 190 m2’lik bir alana sahip. 2+1 dubleks dairelerin metrekare aralıkları 107 ile 128 m2 arasında değişiyor. Üst düzey konforun yanı sıra, deprem yönetmeliğine uygun inşa edilerek üst düzey güvenliğin sağlandığı projemizde GYODER kampanyası haricinde yatırımcıya özel ödeme imkânları sunuyoruz. Bu senenin sonuna kadar projenin satışını tamamlamayı hedefliyoruz. ”


İdeal yaşam standartları, optimum çözümler…


Prestij Optimum’un, en önemli parçası sosyal donatı alanlarında açık konseptte inşa edilecek olan alışveriş merkezi dikkati çekiyor. Alışveriş merkezinde yer alacak olan mağaza, kafe, restoran ve market seçenekleriyle konforda en üst noktanın yakalanması planlanıyor.


Üst düzey güvenlik için konvansiyonel inşaat tekniği

Hafif raylı sisteme yakın konumuyla, şehrin gelişen noktasında yer alan Prestij Optimum projesinde; kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness center, çocuk parkı ve açık otopark bulunuyor. Üst düzey güvenlik için konvansiyonel inşaat tekniği kullanılarak tamamlanacak proje, sahip olduğu 7/24 özel güvenlik sistemi ile tüm site sakinlerinin kendilerini güvende hissetmesini sağlayacak. 


Web: http://prestijoptimum.com/