Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Banuevleri Ispartakule 2'den ödeme kampanyası!

Hasanoğlu İnşaat, BANUEVLERİ ISPARTAKULE 2 Projesinde kampanya dönemine başladı. Projede konut teslimleri Ağustos 2018’ de gerçekleştirilecek..


Hasanoğlu İnşaat, Ispartakule’ ye değer katan BANUEVLERİ ISPARTAKULE 2 Projesinde kampanya dönemine başlamıştır.


BANUEVLERİ ISPARTAKULE 2, Hasanoğlu İnşaat tarafından İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan Ispartakule bölgesinde 18.000 metrekare alan üzerine hayata geçiriliyor. Projenin 15.000 metrekaresi peyzaj alanı olarak planlanıyor.


Toplamda 51 bin metrekare inşaat alanına sahip BANUEVLERİ ISPARTAKULE 2, 4 adet apartman bloğu içerisinde 3 farklı tipte 220 adet konuttan oluşan konforlu daire seçenekleri ile, geniş ailelere ferah alanlar sağlıyor. 120 metrekare 2+1, 159 metrekare 3+1 ve 174 metrekare 4+1 daire seçenekleri ile, kat maliklerinin genel olarak tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği, keyifli vakit geçirebileceği, aynı zamanda bulunduğu lokasyona da değer katacak olan farklı metrekarelerdeki 17 adet ticari alanlar ile, Basketbol/Voleybol Sahası, Çocuk oyun alanları, Sauna , Hamam, Fıtness Center ,kapalı yüzme havuzu, mescit ve açık/kapalı otoparklarıyla yüksek standartlarda bir yaşam kalitesi sunuyor.


Yeşil ve doğal dokusuyla iç içe yaşamaya olanak sağlayan BANUEVLERİ ISPARTAKULE 2, Mega projelerin tam ortasında huzurlu bir yaşam şansını sizlere sunmaktadır. Çalışmaları planlanan Metro İstasyonuna 600 M uzaklıkta olup, TEM otoyoluna 2 km, E-5 karayoluna 8 km, 3. Havalimanına 25 km, Kuzey Marmara Otoyoluna 20 km,  mesafede yer almasının yanı sıra Küçükçekmece Gölü’ne hakim konumu ile yaşama keyfini etkileyici bir manzara ile buluşturuyor.


Stüdyo ve 1+1 dairelerin bulunmadığı BANUEVLERİ ISPARTAKULE 2 Projesi, tamamı ile aile yaşantısına hitap etmesinin yanı sıra konsepti, nitelikleri ve lokasyonu nedeniyle yatırımcılara da yüksek yatırım fırsatı sunuyor. 


Yapımına 2016 yılının Ocak ayında başlanan BANUEVLERİ ISPARTAKULE 2’ de konut teslimleri Ağustos 2018’ de gerçekleştirilecektir. 


BANUEVLERİ ISPARTAKULE 2 Projesi’nin % 60’ının satışı tamamlanmış olup, Hasanoğlu İnşaat olarak , BANUEVLERİ Markamız ile Ispartakule ve  Bahçekent’de konut ve ticari alanlardan oluşan Projelerimizin, Büyükçekmece ve  Zekeriyaköy’de ise lüks villalardan oluşan yeni projelerimizin Konsept, Proje Geliştirme ve ruhsat çalışmaları devam etmekte olup; çalışmaları tamamlanan Projelerimizi sırasıyla 2017 yılından itibaren  hayata geçirmeyi planlamaktayız.Tel: 444 9 313

Web: http://banuevleri.com.tr/

Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı