Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Başakşehir Avrupa Konutları'nda yüzde 5 peşinatla!

Artaş İnşaat'ın Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirdiği Başakşehir Avrupa Konutları'nda yüzde 5 peşinat fırsatıyla daire sahibi olunabiliyor...


Artaş İnşaat, Emlak Konut GYO güvencesiyle 'Avrupa Konutları Başakşehir' projesini yapıyor. Proje, 941 konut ve 27 mağazadan oluşuyor. Şirket, buradan ev sahibi olmak isteyenler için de bir kampanya başlattı. Kampanyaya göre projeden yüzde 5 peşinat, 60 aya 0.39; 120 aya 0.60 vade farkıyla ev alınabiliyor. Daire fiyatlarına gelince, 596 bin 700 liradan başlıyor. Avrupa Konutları Başakşehir'de 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde daireler var. 2+1 daireler 124 metrekareden, 3+1 daireler 162 metrekareden, 4+1 daireler 200 metrekareden, 5+1 daireler ise 277 metrekareden başlıyor. 


BAŞAKŞEHİR HIZLA GELİŞİYOR

Artaş inşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, Başakşehir'in Emlak Konut GYO'nun önderliğinde planlı şekilde hızla geliştiğine vurgu yaparak, "Başakşehir, İstanbul'un en düzenli yerleşim alanları arasında. Dev kamu projelerinin çevrelediği bir bölge. Parkları ve yeşil alanlarıyla da sosyal alanları geniş" dedi. 


YEŞİLLE İÇ İÇE

Süleyman Çetinsaya, projede yeşille iç içe bir yaşam alanı sunduklarının altını çizdi. Projede 4 bin 500 metrekarelik alan süs havuzlarından oluşuyor, iki sosyal tesis içinde; kadın ve erkekler için ayrı tasarlanan kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, fıtness salonu, hamam, sauna, buhar odası, dinlenme alanları ve çocuk parkları yer alıyor. Projenin yanındaki park alanında ise tenis kortu, voleybol sahası, basketbol sahası, futbol sahası, dinlenme alanları ve yürüyüş parkurlarının yapılması planlanıyor. 


ÖDEME NASIL YAPILACAK? 

Kampanyayla yüzde 5 peşinat sunuluyor. Yüzde 10 tutarındaki ilk ara ödeme Haziran 2017'de, yüzde 10 tutarındaki ikinci ara ödeme ise Ekim 2017'de veriliyor. Kalan tutar da 60 aya kadar 0.39; 120 aya 0.70 vade farkıyla anlaşmalı bankalar aracılığıyla taksitlendiriliyor.Web : http://www.avrupakonutlaribasaksehir.com/


Posta