Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Başarır İnşaat

Talya Konakları projesini İstanbul Uskumruköy'de Orjin İnşaat ile birlikte hayata geçiren firmadır. Başarır İnşaat; HES, iş merkezleri, konut ve A+ villa projeleri yapmaktadır.
Başarır İnşaat, inşaata hangi sektörden giriş yaptı?1995’ten bu yana faaliyet gösteren Başarır İnşaat, demir-çelik sektörüyle başladığı yolculuğunu, kurumsal portföyüne inşaat sektörünü de dahil ederek sürdürüyor.


Endüstri alanındaki zengin tecrübesi ile inşaat sektöründe fark yaratan projelere imza atan Başarır İnşaat; Türkiye’ye enerji katan üç ayrı hidroelektrik santralinin (HES) yanı sıra, finans dünyasının göz bebeği iş merkezleri ve (A ve B tipi) konutlar ile (A+) villaları içeren konut projeleriyle geleceğin yapı çözümlerini bugünden hayata geçirmeye devam ediyor.Başarır İnşaat ne kadar konut üretti?Başarır İnşaat, bugüne kadar 1500’ün üzerinde konut projesini tamamladı. Bu rakam, halen devam etmekte olan ve yeni başlayacak projelerle birlikte 2500’ü aşacak.Başarır İnşaat’ın güncel projesi hangisi, detayları ve fiyat bilgisi nedir?Talya Konakları: Talya Konakları İstanbul Uskumruköy'de hayata geçiriliyor. Projede fiyatlar Mayıs 2013 itibariyla 700 bin dolardan başlıyor. Başarır ve Orjin İnşaat ortak projesi olarak geliştirilen Talya Konakları'nda konut sahibi olmak için yüzde 30 peşinatla banka kredisi kullanmak mümkün.


3 farklı tipte villadan oluşan Talya Konakları'nda, A tipi 4+2 villa, B tipi 3+1 çatı dubleksi,  B tipi 3+1 bahçe dubleksi, C tipi 5+2 müstakil villalar yer alıyor.


Başarır İnşaat
Talya Konakları


Satış sürecine devam edilen Talya Villaları'nda, villalar 164 metrekare ile 553 metrekare arasında alanlara sahip. İstanbul Uskumruköy'de yükselen Talya Evleri, 8 bin 400 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. Projede villa teslimleri 2013 yılının Haziran ayında yapılacak.


Uskumruköy Talya Konakları'nın olanakları arasında, 2 adet açık yüzme havuzu, yürüyüş parkurları, çocuk oyun alanları, tenis kortu, mini futbol ve basketbol sahası, fitness center, cafe bar, sauna, Türk hamamı yer alıyor.

Başarır İnşaat Talya Konakları'nda, satışı devam eden ikiz villaların fiyatları 700 bin dolar ile 750 bin dolar arasında, müstakil villaların fiyatları ise 1 milyon 350 bin dolar olarak belirlendi.


Telefon: 0212 342 43 42

Web Adresi: www.talyakonaklari.comBaşarır İnşaat iletişim bilgileri neler? Genel Müdürlük

Adres: Site Mah. Samanyolu Cad. Kerim Sk. No: 2 Ümraniye – İstanbul

Telefon: 0216 533 81 81 (pbx) 

Faks: 0216 533 62 64

E-Posta: info@basarir.com 

Web Adresi: www.basarir.com