Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Başkent Emlak Konut projesinin detayları belli oldu!

Çankaya Mühye'de hayata geçirilen Başkent Emlak Konutları'nın lansmanı gerçekleşti. Başkent Emlak Konut projesinin detayları belli oldu. İşte proje detayları..


Çankaya Mühye'de hayata geçirilen Başkent Emlak Konutları'nın lansmanı gerçekleşti. Projede lansmana özel yüzde 10 peşinat, 15 yıl vade ve 850 TL'den başlayan cazip ödeme koşulları ile daire sahibi olunabiliyor.


Toplamda 1,504 bağımsız bölümün yer aldığı projenin reklam yüzü ise Mustafa Ceceli oldu.


202 bin metrekare alan üzerinde yükselen Başkent Emlak Konutları'nda 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 5 oda 1 salon dubleks ve 6 oda 1 salon dubleks daire tiplerine yer verildi.


Projedeki bağımsız bölümlerden 1478'i konut, 26 tanesi ise ticari birim olarak belirlendi. Kentsel dönüşüm kapsamında inşa edilen projedeki dairelerden 492 tanesi ise hak sahiplerine berilecek.


Projede ödemeler teslimden sonra başlayacak. 2019'un sonunda teslim edilmesi planlanan projenin ortak kullanım alanları arasında yürüyüş yolları, spor alanları, çocuk oyun alanları, otopark mevcut.Web: http://www.emlakkonut.com.tr/tr-TRIşıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com