Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Bayramoğlu

İlk adıyla ‘Üç Burunlar’ olarak da bilinen, İstanbul’a en yakın tatil beldelerinden biridir. Kocaeli ilinin Darıca ilçesine bağlıdır.Bayramoğlu


Bayramoğlu nerede?


Bayramoğlu; Kocaeli ilinin Darıca ilçesine bağlıdır. 1956 yılına kadar Üç Burunlar adı ile bilinirdi. Bölgede yer alan yapılar genellikle; kamp, dinlenme tesisi ve yazlık mesken oldu. Bayramoğlu, İstanbul’a en yakın tatil yeri olarak bilinen bir bölgedir.


İstanbul ve Kocaeli illerinin tam arasında kalan Bayramoğlu, E – 80 İstanbul Anadolu Otoyolu, D–100(E–5) Karayolu, Eskihisar – Topçular Feribot Terminali, TCDD Anadolu Tren Yolu Hattı, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı ve son olarak 2012 yılında hizmete girmesi planlanan Gebze – Halkalı Marmaray Yüzeysel Metrosu’na çok yakın bir konumda bulunmaktadır.


Bayramoğlu’nda yer alan yapılar nelerdir?


-Basın İlan Kurumu Tatil Köyü,

-Kastelli Siteleri,

-Palmiye Tatil Köyü,

-Murat Tatil Sitesi,

-Yelkenkaya,

-Hotel Hegsagone.


Bayramoğlu

Basın İlan Kurumu Tatil Köyü


Bayramoğlu

Palmiye Tatil Köyü


Bayramoğlu Mahalle muhtarlığı iletişim bilgileri:

Muhtar: Ferman Aktaş

Muhtar Cep Telefonu: 0535 329 83 90

Telefon: 0 216 653 26 26


Bayramoğlu’nda yapılan konut projeleri hangileridir?


1.Gala Town

2.Apple Town Villaları

3.Adora Villaları

4.Kiptaş Bayramoğlu EvleriBayramoğlu


Gala Town projesinin özellikleri nelerdir?


Cer Yapı tarafından Bayramoğlu’nda inşa edildi.  Tasarımlarını Mimar Adnan Kazmaoğlu yapmış olup, TEM Otoyolu, Sabiha Gökçen Havaalanı, Johns Hopkins Hastanesi, Koç Lisesi ve Sabancı Üniversite’ne komşu olan Gala Town projesinin dikkat çeken diğer özellikleri de şöyle:  Alışveriş ve eğlence merkezi, Butik otel, Fitness center, Yüzme havuzu, Sauna, Basketbol sahası, Yürüme yolları, oturma alanları, Bisiklet parkurları, Çocuk oyun bahçesi, Her daireye kapalı otopark, 24 saat güvenlik hizmeti.


Gala Town projesinin iç ve dış mekan özellikleri de şu şekilde:


Yerler: Antre ve koridorlar Mutfak Banyolar Salon, Yatak Odaları Balkon ve Teraslar

PVC olacak, ısıcam kullanılacaktır. İthal BARAUSSE VİOLA MODELİ Çelik kapı olacaktır.

EGE Seramik EGE Seramik EGE Seramik Ahşap Laminc parke Laminant parke Ege Seramik

Duvarlar: Antre vc koridorlar Mutfak Banyolar Salonlar Yatak odaları, Alçı sıva üzeri su bazlı saten boya, Subazlı saten boya, tezgah üstü EGE seramik (projesine göre; EGE seramik) Alçı sıva üzeri su bazlı saten boya Alçı sıva üzeri su bazlı saten boya.

Tavanlar: Tüm odalarda tavanlar plastik boyadır. Detayına uygun kartonpiyer ayrıca balkon ve teraslarda tavanlar dış cephe boyasıdır.

Mutfaklar: Dolaplar, Tezgah, Beyaz eşyalar, Bataryalar ve  Evye.

Banyolar: Vitrifiye malzemeleri ve armatürler, Dolaplar, Havlupan.

Laminant kaplamalı. Laminant tezgahlı olacaktır. Ankastre ocak, fırın ve davlumbaz 1. sınıf yerli olacaktır. Paslanmaz çelik 1,5 göz damlalıklı Frenke Evye EGE Marka olacaktır. Mdf üzeri lake kaplama olacaktır. Paslanmaz olacaktır.

Dış mekanlarda; Ortak bahçe ve ortak yaya yolları yapılacak ve aydınlatılacaktır. Altyapı; kanalizasyon, İçme suyu, yangın söndürme ve drenaj sistemlerini içerecektir. Her daire başına 1 araçlık kapalı otopark verilecektir. Açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, kapalı sosyal tesis alanı yapılacaktır. Özel dış mekan peyzaj uygulaması yapılacaktır.


Gala Town iletişim bilgileri:

Telefon: 444 4 237

E-Mail: info@ceryapi.com.tr

Adres: Fatih Sultan Mehmet Caddesi No: 104-105 BayramoğluBayramoğlu


Adora Vilları satış fiyatları kaç TL?


Klan Yapı tarafından inşa edildi.  6 bin 287 metrekarelik alan üzerine konumlandırılan Adora Villaları, 3+1, 4+1, 6+2 ve 7+2 olarak tasarlandı. 8 bloktan meydana gelen Adora Villalarında yer alan konutların büyüklükleri ise şöyle: 3+1 daireler 146 metrekare, 4+1 daireler 193 metrekare, 6+2 daireler 284 metrekare ve 7+2 daireler 304 metrekare.


Projede dikkat çeken özellikler arasında da 128 metrekare yüzme havuzu,çocuk yüzme havuzu, market ve çocuk oyun alanı yer aldı.


2013 Ocak ayında güncellenen fiyatlara göre; konutların metrekare birim fiyatlarının 1.900 lira olduğu projenin minimum konut fiyatı ise 277 bin 400 lira olarak belirlendi.


Konut bedelinin yüzde 35’inin peşinat olarak ödendiği Klan Yapı Adora Villaları ödeme planı kapsamında kalan tutara firma bünyesinde 42 aya kadar vade imkanı sundu.


İletişim bilgileri:

0262 654 06 06

www.adoravillalari.comÖnerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı