Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Beyaz Rezidans Haliç'te peşinde yüzde 10 indirim!

Beyaz İnşaat'ın Eyüp'te hayata geçirdiği Beyaz Rezidans Haliç Evleri'nde peşin ödemelerde yüzde 10 indirim yapılıyor..


Beyaz İnşaat İstanbul Eyüp'te hayata geçirdiği Beyaz Rezidans Haliç projesinde firma bünyesinde uygulanan ödeme planı kapsamında peşin ödemelerde de yüzde 10 indirim imkanı sağlanıyor.Beyaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orkun Beyaz, "Toplu konut projelerinden ziyade butik siteler yaptığımız için satışlarımız olmadan bile inşa edebileceğimiz projeler yapmaya çalışıyoruz. Dönem dönem özellikle büyük ölçekli projelerde kampanyalarımız oluyor ancak bizim için karşılıklı güven en önemlisi olduğundan genelde konutlarımızın ve ticari alanlarımızın müşterilerini tanımaya çalışıyoruz. Bizler için iyi hizmet verebilmek ve müşterimizin bize güvenmesi esastır." diye konuştu.

FAİZ ORANI % 0,9' U AŞMAMALI

Beyaz, konut kredisi faiz oranlarının yatırımcıdan ziyade tüketiciyi ilgilendirdiğini belirterek, "Biz her projemizde bankalar ile çalışıp, kredi sağlıyoruz ancak satışların hızlanması açısından oranın 0,9’u aşmaması gerektiğini düşünüyoruz" dedi.

HAZİRAN 2017'DE TESLİM

Teslimine çok kısa zaman kalan Beyaz Haliç Rezidans projesinde fiyatlar 760 bin liradan başlıyor. 78 adet daire ve 10 dükkândan oluşan projede teslimlerin 2017 yılının Haziran ayında yapılması planlanıyor. 7 bin 200 metrekare arsa üzerine 6 katlı tek blok halinde yükselen Beyaz Rezidans Haliç projesi 28 bin metrekare inşaat alanına sahip. Bölgedeki en lüks proje olarak öne çıkan Beyaz Rezidans Haliç projesi daire sahiplerine kapalı ve açık otopark, güvenlik, bay ve bayan ayrı olmak üzere kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, kafe, mescit ve sauna gibi sosyal donatılar sunuyor.


Web: http://www.beyazrezidanshalic.com/