Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Beyazhane Evleri'nde göz kamaştıran fırsatlar!

Eğitimden sağlığa, eğlenceden alışverişe her ihtiyacın en iyi ve hızlı karşılandığı merkezlere yakın konumda olan Beyazhane tek blok halinde yükseliyor.


Beyazhane Projesi, sunduğu imkanlarla göz kamaştırıyor. Eğitimden sağlığa, eğlenceden alışverişe her ihtiyacın en iyi ve hızlı karşılandığı merkezlere yakın konumda olan Beyazhane tek blok halinde yükseliyor.


Toplam 1.381 m2 arsa üzerine yükselecek Beyazhane dairelerinin tamamında ankastre ocak, fırın, davlumbaz, klima, led aydınlatma, çift asansör, görüntülü diafon, akıllı ev sistemine uyumlu kartlı giriş sistemi, yangın alarmı ve A plus ısınma sistemi bulunuyor.


117 adet konutu bünyesinde barındıran projede daireler 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 şeklinde tasarlandı. Daire büyüklükleri  41,5 metrekare ile 129 metrekare arasında değişiyor.


Beyaz İnşaat imzası ile yükselen Beyazhane, Haliç Köprüsü 7 kilometre, Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprüleri 5 kilometre, Bebek 4 kilometre, Maslak 3 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Beyazhane ayrıca metro dahil tüm toplu taşıma araçlarına çok yakın.


Beyazhane’de kapalı ve açık otopark alanları, güvenlik görevlisi hizmetlerinin yanında kadın erkek ayrı kullanılabilecek fitness salonları, saunalar, kapalı havuz, kapalı ve açık çocuk oyun alanları, seyir terası, kafeterya, play station odası ve cep sineması gibi sosyal alanlar da mevcut.


Web: http://www.beyazhane.com/


Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com