Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Beylikdüzü Sun Park Evleri'nde metrekaresi 3 bin 500 TL'ye!

Beykent'e 1 dakika, Büyükçekmece'ye 4 dakika mesafede konumlandırılan Beylikdüzü Sun Park Evleri metrekare fiyatları 3 bin 500 TL'den başlıyor...


Sun Park Evleri, Beylikdüzü’nde hayata geçiriliyor.7 dönüm üzerinde hayata geçirilen proje, 92 daireden meydana geliyor. Beykent'e 1 dakika, Büyükçekmece'ye 4 dakika mesafede konumlandırılan proje, 6 blok halinde hayata geçiriliyor. 


Yüzde 70'i yeşil alan olarak planlanan Sun Park Evleri'nde daireler 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandı. Projede dairelerin yanı sıra 10 adet ticari alana da yer verildi.


Oryal İnşaat ve Özyap İnşaat ortaklığı ile hayata geçirilen Sun Park Evleri'nde fiyatlar metrekare bazında 3 bin 500 TL'den başlıyor.


Projede deniz manzarası gören dairelerin metrekare fiyatları 3 bin 800 TL olarak belirlendi.


İnşaat çalışmalarının başladığı Sun Park Evleri'nin lansmanı 14 Nisan'da yapılacak.


Sun Park Evleri'nde sauna, buhar banyosu, Türk Hamamı, fitness, yüzme havuzu ve 24 saat güvenlik gibi imkanlar sağlanıyor. 

 

Atatürk Havalimanı'na 20 dakika uzaklıkta yükselen proje modern mimarisi ve ulaşım kolaylığıyı, sinema salonu gibi aktivite imkanları ile konut sakinlerini bekliyor. 


Beylikdüzü Sun Park Evleri


Yüzde 35 peşinde, 36 ay yüzde 0 faiz uygulanan Sun Park Evleri'nde dairelerin 2019 yılının Aralık ayında gerçekleştirilmesi planlanıyor.

 

Beylikdüzü Sun Park Evleri
Adres: Dereağzı Mahallesi Sultan Fatih Cad. No : 67 Beylikdüzü / İSTANBULTel:+90 212 854 28 28

Web: www.sunparkevleri.com
Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com

Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı