Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Beyoğlu Look – İstanbul – As Yapı ve Nar Yatırım

As Yapı ve Nar Yatırım tarafından Beyoğlu Piyalepaşa Caddesi üzerinde hayata geçirilen projedir. 24 Aralık 2013 itibariyle yüzde 50’si satılan Beyoğlu Look projesinde metrekare fiyatları 4 bin dolar ile 4 bin 500 dolar arasında değişiyor.Beyoğlu Look – İstanbul – As Yapı ve Nar Yatırım
Beyoğlu LookProje künyesi

Lokasyon:  Beyoğlu, Piyalepaşa

Toplam arsa:  16 bin 500 m2 inşaat alanı

İnşaata başlama tarihi: Ekim 2013 (Lansman tarihi)  

İnşaatı bitirme tarihi: Aralık 2014  

Yatırım bedeli:  110 milyon TL

Ünite sayısı: 55 adet stüdyo, 40 adet 1+1, 95 ofis, 19 mağaza 

Mimarı: As Yapı Fiyat ve ödeme

Metrekare fiyatları: 4 bin dolar - 4 bin 500 dolar

Ödeme koşulları: Peşin veya banka kredisi.


Proje konumu 

Çevredeki okullar: Orbay İ.Ö.O.

Hastaneler: Kasımpaşa Asker Hastanesi

Çevre yollara uzaklığı: Taksim’e 6 dakika 


İletişim Bilgileri: 444 4 314Beyoğlu Look – İstanbul – As Yapı ve Nar Yatırım


BeyoğluLook nerede?


As Yapı ve Nar Yatırım işbirliği ile İstanbul’un kalbi Beyoğlu’nda Piyalepaşa Caddesi üzerinde hayata geçiriliyor. BeyoğluLook projesinin inşaatı hızla yükseliyor. Lokasyon avantajı, ulaşım kolaylığı, ayrıcalıklı hizmetleri ve mimarisi ile yoğun ilgi gören ofis ve studio projenin satışları yüzde 50 oranında tamamlandı. Beyoğlu Look projesinde metrekare fiyatları kaç dolardan başlıyor? 


Şehrin tam merkezinde yaşamayı ve çalışmayı sevenler için 110 milyon TL’lik bir yatırımla hayata geçen BeyoğluLook ofis ve studio projesi büyük ilgi görüyor. İstanbul’un yenilenen çehresinde değişen ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde tasarlanan projede, 40 metrekareden 1000 metrekareye kadar alternatifli ofis ve studio alanları sunuluyor. Kaba inşaatı biten, satışları ise yüzde 50 oranında tamamlanan BeyoğluLook projesinde, bağımsız birimlerin metrekare fiyatı 4 bin dolardan başlıyor.BeyoğluLook ne zaman teslim?


Nar Yatırım İcra Kurulu Üyesi ve As Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Sert inşaatın öngördüklerinden daha hızlı ilerlediğini belirterek; “Bulunduğu lokasyon ve sunduğu avantajlı hizmetler bakımından projemiz kendini 140 ayda amorti edecek. Şu an ortalama metrekare fiyatımız 4 bin dolar. Tamamlandığında bu rakam 6 bin dolarlara çıkacak. Projenin kaba inşaatını tamamladık. Teslim konusunda taahhüt ettiğimiz tarih Aralık 2014, ancak erken teslim söz konusu olabilir. Projemizi 8-9 ayda teslim edeceğiz” dedi. Beyoğlu Look – İstanbul – As Yapı ve Nar YatırımBeyoğluLook’ta neler var?


Lokasyonu ve proje özellikleri bakımından geniş bir kitleye hitap eden BeyoğluLook, bölgede ofisi olan ama daha kaliteli bir binada çalışmayı ve ana arterlere hızla ulaşmayı isteyenlerin tercihi oluyor. Back-office özelliği, Vale Parking, resepsiyon ve depolama gibi ayrıcalıklı hizmetler sunan BeyoğluLook, gayrimenkul yatırımı yapmayı planlayanlar için de benzersiz bir alternatif oluşturuyor. Projede ayrıca her ofis kendine özel teras alanına sahipBeyoğluLook konut ve ofislerin özellikleri nelerdir?


Toplam inşaat alanı 16 bin 500 metrekare olan proje, 4 kat yer altı, zemin ve 5 kat yer üstü + çatı katından oluşuyor. 55 stüdyo ve 40 tane 1+1 olmak üzere 95 ofis ve 19 mağazadan meydana gelen projede toplam 114 bağımsız bölüm yer alıyor. Nar Yatırım ve As Yapı ne zamandır birlikte çalışıyor? 


Nar Yatırım ve As Yapı 2006 yılından bu yana pek çok değerli projede birlikte çalıştı. İstanbul’un kültürel mozaiğine yüzyıllarca ev sahipliği yapmış, 19. ve 20. Yüzyılın mimari dokusunu taşıyan Galata, Sirkeci, Sultanhamam bölgelerinde 20’ye yakın projede  gerçekleştiren iki şirket, bu yapılarda bölgenin mimari karakteristiğinin ve romantik elementlerinin korunmasına özen gösterdi. Gerçekleştirdiği  projeleriyle modern fonksiyonlar ilave edilerek 1850 odayı İstanbul’un bölge turizmine kazandıran Nar Yatırım ve As Yapı birlikteliği, diğer yandan şehrin yeni siluetine, 21. Yüzyılın modern, estetik ve fonksiyonel yapılarının kazandırılmasını amaçlıyor. BeyoğluLook’a ulaşım nasıl sağlanır? 


Beyoğlu Look Piyalepaşa Bulvarı’nın başlangıcında, Kasımpaşa-Dolapdere kavşağı noktasında. E5 Kasımpaşa çıkışından Piyalepaşa Bulvarı’na girin, dümdüz yolu takip edin, Memorial Hastanesi’ni geçtikten sonra, Petrol Ofisi, Herry Mağazası, Volskwagen Bayi ve DOD (Doğuş Oto Değerlendirme) bayini geçince hemen sağda Beyoğlu Look tabelalarını görebilirsiniz. Kapıda aracınızı valeye teslim edebilirsiniz.Beyoğlu Look – İstanbul – As Yapı ve Nar YatırımBeyoğluLook iletişim bilgileri nelerdir?


Adres: Piyalepaşa Bulvarı No:13 Beyoğlu / İstanbul

Telefon: 444 4 314

E-mail: bilgi@beyoglulook.com

Faks: 0212 250 52 32

Web: www.beyoglulook.com