Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Bezci Villa Projesi Avrupa ödülünü aldı!

Bezci Villa Projesi, 125 ülkeden farklı kategorilerde yarışan 10 bine yakın proje içinde villa kategorisinde Avrupa ödülünü aldı...


Bezci Villa Projesi Avrupa ödülünü aldı. 125 ülkeden farklı kategorilerde yarışan 10 bine yakın proje içinde villa kategorisinde Efe Bezci, Avrupa’nın en iyisi olmaya layık görülmenin ülkemiz açısından da gurur verici bir çalışma olduğunu söyledi. 


Efe Bezci şu şekilde konuştu: "Şirketimizin yönetim kurulu başkanı olan babam Mimar Salih Bezci’nin öncülüğünü yaptığı yatırımlardan 4’ü Avrupa ve dünya birincilikleri ödülü almıştı. Şimdi bu ödüllere, yenilerini eklemenin sevincini yaşıyoruz. 


Sıra, 4 Aralık’ta Londra The Savoy Hotel’de tüm kıtaların en iyilerinin yarışacağı Grand Final’de. Bu ödül, Avrupa’nın en güzel villasının Ankara’da olduğunu ilan ederken, aynı zamanda işlerimizdeki başarıyı başka noktalara da taşımamız ve daha güzel işlere imza atmamız konusunda bize yön veriyor. Umarım Bodrum’da başladığımız büyük ölçekli villa projemiz de çok sayıda ödül alarak BESA Grup’un başarılarını taçlandıracak."