Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Bilge Özdemir ile Keleşoğlu Holding iş birlikteliği sona erdi!

Gayrimenkul sektörünün duayeni Bilge Özdemir ile Keleşoğlu Holding, Bilge Özdemir tarafından yürütülmekte olan pazarlama ve satış koordinatörlüğü sonlandı.


Gayrimenkul sektörünün duayeni Bilge Özdemir ile Keleşoğlu Holding, Bilge Özdemir tarafından yürütülmekte olan pazarlama ve satış koordinatörlüğü sonlandı.


Ekonomi ve işletme konularında 2 farklı üniversite bitiren Özdemir;Amerika'da Ekonomi ve Finans, Türkiye'de İstanbul işletme fakültesini bitirmiş,ayrıca; Amerika'da 2 yıl Uluslararası Pazarlama okumuştur.İstanbul’un önde gelen firma ve gayrimenkul projelerinde  uzun yıllar üst düzey profesyonel yöneticilik yapmış,  sektörü bilen, proje geliştiren,  yönlendiren,  proje pazarlama ve satış misyonundan gelen vizyon sahibi girişimcidir.


Keleşoğlu Holding tarafından TMSF'den satın alınan Eston ve devir alınan Eston Deniz projesinin başında bulunan Özdemir Denizİstanbul olarak yeniden tanımlanan projenin başında görev almaktaydı.


Yurt dışında ve Yurt içinde çeyrek asırlık  gayrimenkul sektörü tecrübesine sahip BİLGE ÖZDEMİR; kurucusu ve sahibi olduğu EMLAKCHI ve REDAC firmaları ile veya Bilge Özdemir'in üst düzey yönetim pozisyonu üstlenerek ve/veya kadroları ile villa, daire, residance,konak apartman, ofis, mağaza, AVM gibi çok sayıda projenin satış, pazarlama,danışmanlık ve proje yönetimi  faaliyetlerini yürütmüş, stratejilerini  geliştirmiştir.


Bilge ÖZDEMİR’in yıllardan beri gayrimenkul/inşaat/yan sanayi ile ilgili farklı konularda yayınlanan ikibine yakın  “ sektörel  ve sektöre yön veren makaleleri " bulunmaktadır.Bilge Özdemir kimdir?