Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Bilge Özdemir, Turyap'ta icra kurulu üyesi oldu!

Bilge Özdemir, Türkiye'nin en büyük emlak şirketi Turyap'ta icra kurulu üyesi oldu. Bilge Özdemir, Turyap'a Satış ve Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak atandı..


Türkiye'nin en büyük emlak şirketi Turyap, iş ortaklarının bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarına daha iyi çözümler sunmak için ekibini uzman isimlerle genişletiyor. Gayrimenkul pazarlama ve aracılık hizmetlerinde geliştirdiği farklı yöntemlerle sektöre yön veren Turyap, gayrimenkul projelerinde uzun yıllar üst düzey yöneticilik yapan Bilge Özdemir ile el sıkıştı. 


Turyap'a Satış ve Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak atanan Bilge Özdemir; T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın satış yetkisi Turyap'ta olan projelerin yönetiminden sorumlu olacak. Mevcut projelere satış ve iş geliştirme konusunda danışmanlık hizmeti verecek. 


Bilge Özdemir kimdir?

1963 doğumlu Özdemir, Artvin Lisesi’nden birincilikle mezun olduktan sonra lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde almıştır. ABD’ de  Hesser College’da “Uluslararası Pazarlama“ üzerine iki yıllık ön lisans ve New Hampshire College’da “Ekonomi ve Finans“ üzerine dört yıllık ikinci lisans eğitimi aldı.  


Pazarlama ve satışını üstlendiği Park Village Projesi ile International Property Awards’ta Best Development Marketing ödülünü alan Özdemir’in iki bine yakın yayınlanan sektörel  makalesi bulunmaktadır.


Acarlar Grup ve Eston İnşaat’ın Pazarlama ve Satış Müdürlüğü görevini üstlenen Özdemir'in 2002 yılından beri yönetim, pazarlama, satış, koordinasyon, konsept danışmanlığını üstlendiği firma ve projelerden bazıları;


- Keleşoğlu Holding; Deniz İstanbul


- Arıkan Yapı; Parkvillage,Toskana Faz3, Park City, Parkway


- Yalçınlar Grup; Batı Mahal, Göl Mahal


- Mesa-Nurol; Yeşil Yaka


- Hasanoğlu İnşaat; Banu Evleri 


- Günışığı Konakları, Ekin Konakları, Gökmahal, Yeshill, Yamaç Evler, Mermeriş Ardıçlıevler, Gölevleri'dir.