Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Birhan Varol (Mimar)

Antalya’da Hillside Su Otel başta olmak üzere çeşitli otellerin mimarıdır. Birhan Varol, Logo İnşaat’ın Genel Müdürü’dür.Birhan Varol (Mimar)

Birhan VarolBirhan Varol kimdir?1962 yılında Antalya’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Antalya da tamamladı. 1985 yılında Mimar Sinan Üniversitesi’nden yüksek mimar olarak mezun oldu. 1985 yılından günümüze kadar tasarım, uygulama, kontrol ve proje yönetimi alanlarında bir çok projede görev aldı. Halen Logo İnşaat Ltd. Şti.’de genel müdür olarak görev yapmaktadır.Birhan Varol’un projeleri arasında öne çıkan Hillside Su Otel’in mimari özellikleri nelerdir?Philippe Starck’la dünyada başlamış olan “Design Hotel” akımının başarılı bir örneği olan, özgün bir tasarımdır. “Interior Design” Amerika, “Architectural Digest” İtalya dergilerinde kapak olmuş, “Wallpaper” İngiltere’de ise defalarca yayımlanmıştr. Birhan Varol (Mimar)

Hillside Su Otel


Yüzde yüz birbirine inanmış işveren, tasarımcı, işletmeci uyumunun başarısıdır. Bugün hâlâ Antalya bölgesinin en çok tercih edilen oteli olmakla beraber modern mimarlık tarihinde yerini almış, demode olmadan klasikleşmiş ve günümüze kadar bembeyaz kalmış bir mimari eserdir.Birhan Varol ve Logo İnşaat iletişim bilgileri nelerdir?Adres : Haşim İşcan Mah. 1306 Sok. No: 25 Antalya / Türkiye 


Telefon : + 90 242 247 43 48


Faks : + 90 242 248 42 33


E-mail : info@logoconstruction.com.tr


Web Adresi: www.logoconstruction.com.tr