Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Bizim Evler 6'da 0.40 oran 60 ay vadeyle!

İhlas Yapı, Bizim Evler 6 projesinde “Bugün al,bugün taşın” kampanyasını 0.40 oran 60 ay vade ile avantaja dönüştürüyor..


İnşa ettiği markalı konut projeleriyle yatırımcısına güven veren İhlas Yapı, Bizim Evler 6 projesinde teslime hazır konutları yatırımcılara sunuyor. Devlet yatırımlarıyla mega projelerin kesiştiği bir noktada yer alan  Ispartakule’nin lüks projesi, konut alıcılarının tercih ettiği projeler arasında ilk sırada yer alırken firma, “Bugün al,bugün taşın” kampanyasını 0.40 oran 60 ay vade ile avantaja dönüştürüyor.

 

Panoramik Küçükçekmece Gölü ve Marmara Denizi’ne hakim bir noktada konumlanan Bizim Evler 6, gökkuşağı rengindeki dış cephesi ve teraslı daireleriyle yüksek yatırım potansiyeli taşıyor.


Aile öncelikli yaşam vadeden ve her zevke hitap eden lüks konut seçeneklerinin sunulduğu projede 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve teraslı daire tipleri bulunuyor. 1.661 konut ve 160 cadde mağazasından oluşan dev projede Gökkuşağı ve Metro etapları yer alıyor.


Gökkuşağı renklerinin kullanıldığı Bizim Evler 6’da daireler 116 metrekare ile 302 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.


METRO İLE KOLAY ULAŞIM AVANTAJI

Bölgenin en çok talep gören konut projesi Bizim Evler 6’nın önünde yer alan Metro durağı, ulaşım açısından site sakinlerine büyük avantaj sağlıyor. 


Bizim Evler 6 projesinin hemen önünde yer alan Metro ile Ispartakule’den şehrin her noktasına hızlı ve konforlu ulaşılabilecek.  Marmaray  ile entegre olacak Ispartakule banliyö tren istasyonu da  Bizim Evler’e çok yakın bir noktada yer alıyor.


0.40 ORANA 60 AY VADE UYGULANIYOR

Bölgeye ve projenin donatılarına kıyasla ekonomik oranlarda tutulan fiyatlar, projeye olan ilgiyi artırıyor. “Bugün al, bugün taşın” kampanyası ile teslime hazır dairelerin sunulduğu Bizim Evler 6’da 2+1 116 metrekare daire peşinde 474 bin TL’ye alıcı bulurken, yatırımcıya kredili alımlarda alternatifli ödeme kolaylığı da sağlanıyor. Konut alıcıları anlaşmalı bankalar aracılığıyla 60 ay için 0.40, 120 ay için 0.70 oranlarıyla kredi kullanılabiliyor. Projede ayrıca, peşin alımlarda  180 metrekare 3+1 daire 677 bin TL’ye, 218 metrekare 4+1 daire 890 bin TL’ye, 302 metrekare 5+1 daire 1 milyon 88 bin TL’ye satışa sunuluyor.


SOSYAL YAŞAM ALANLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Proje kapsamında, site sakinlerine komşulukların pekiştireceği mutlu ve huzurlu yaşam alanları sunuluyor. 


Bizim Evler 6’da bulunan üç adet kapalı yüzme havuzu, fitness salonları, sauna, Türk hamamı, buhar odaları, koşu ve bisiklet parkurları, çocuk oyun alanları, basketbol, futbol ve voleybol sahaları, göletleri, şelaleleri, seyir terasları, ilkokulu ve mescidiyle aile öncelikli yaşam anlayışını taçlandırıyor.


Bizim Evler 6, yapımı tamamlanarak hizmete açılan Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Bağlantı yolları, Kuzey Marmara Otoyolu, Metro ve banliyö tren hatları, 3. Havaalanı, Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük sağlık kampüsü gibi projelerin kesişim noktasında yer alması projeye ilgiyi artırıyor. 


Web: http://www.bizimevler.com.tr/bizimevler6/index2.php