Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Bizim Evler Güzelce nerede?

Bizim Evler Güzelce projesi Kale Güzelce Gayrimenkul Geliştirme ve İşletme A.Ş.'ye ait arsa üzerinde, gelir paylaşım modeliyle inşa edilecek. Proje, 270 milyon TL yatırımla yükselecek..Bizim Evler Güzelce projesi Kale Güzelce Gayrimenkul Geliştirme ve İşletme A.Ş.'ye ait arsa üzerinde, gelir paylaşım modeliyle inşa edilecek. Proje, 270 milyon TL yatırımla yükselecek.


Proje, 16 ve 30 katlı 9 konut bloğu ve 1 ticaret bloğu şeklinde tasarlandı. Bizim Evler Güzelce bünyesinde 980 konut ve 35 mağaza bulunuyor.


İnşaat alanı 249 bin 787 metrekareden oluşan proje 180 bin metrekare konut alanına sahip. Projede daireler  2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlandı.


Satılık daire teslimleri 2018 yılının ortasında gerçekleşecek.


Bizim Evler Güzelce nerede?

Proje, İstanbul Büyükçekmece Güzelce Mahallesi'nde, yer alıyor. Güzelce Bizim Evler Rezidans, Güzelce Marina'ya yakın bir bölgede, Güzelkent Hukukçular Sitesi ile Jandarma Kampı'nın arasında yer alıyor.


Bizim Evler Güzelce'de çocuk oyun parkları, spor sahaları,50 bin metrekare açık/kapalı otopark, yüzme havuzu, sauna, kafeterya ve fitness gibi sosyal donatı alanları bulunuyor.


Tel: (0212) 454 45 50

Web: www.ihlasyapi.com.trIşıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com