Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Bodrum Frame Suites'te 30 Kasım'a kadar sabit kur fırsatı!

Frame Suites’de son 21 ev için 30 Kasım'a kadar sabit kur fırsatı sunuluyor. Projede daireler 399 bin Euro’dan satışa sunuluyor..


Şehir hayatından bunalanlar için, hem doğanın hem de sosyal hayatın tam ortasında, Bodrum’un yaz-kış tadının çıkarılabileceği bir proje olan Frame Suites’de son 21 ev kaldı. Satışa çıktığı günden itibaren, yazlık ev mantığına farklı bir konsept getirerek Bodrum sevenlerin ilgisini çeken projede 3 TL ye sabitlenen kur, ev sahibi olmak isteyenlere kolaylık sağlıyor.


1997 yılında kurulan VİTEM Group, Frame Suites projesi ile eviniz için kurduğunuz hayallerin tamamını bir projede buluşturuyor. Frame Suites, Bodrum Marina’da parlamaya hazırlanıyor..


Frame Suites, merkezi lokasyon, deniz manzarası, denize sıfır konum, özel plaj, iskele ve sosyal olanaklarla, birinci sınıf tasarım ve yapı kalitesini bir araya getiriyor.


Frame Suites, 10.600 m2 ’lik bir alan üzerinde kurulmuş ve denize sıfır konumda olup, 60 ünitelik 16 bloktan ve 2500 m2’ye yayılmış sosyal alanlardan oluşuyor. Ayrıca proje, daire sahiplerine 2+1 ya da 3+1 flat ve 3+1 bahçe dubleksi seçenekleri ile her ihtiyaca uygun, akıllı ev seçenekleri sunuyor.


170 metrekare 4 adet 3+1 Flat daire, 85 metrekare 24 adet 2+1 Flat daire ve 170 metrekare 32 adet 3+1 Bahçe dubleksinden oluşan proje, Bitez ve Gümbet koyu manzarasında, Bodrum marinaya 2 km mesafede bulunuyor.


Suite dairelerin iç dekorasyonunda da dünya markaları buluşuyor. Miele-Gaggenau ve Siemens ankastreler, mutfak mermerleri ve dolapları VİTEM, Berker akıllı ev sistemi, Daikin Merkezi klima, Rehau yerden ısıtma sistemleri kullanılıyor. Evlerin vitrifiyelerinde ise Duravit tercih edilmiş.


Ahşap zemin tasarımı, keten ve bambu kaplı duvarları ile huzurlu bir ortam vaad eden süitlerde, mermerlerin tümü doğal taşlardan tasarlanmış. Frame Suites’in balkon ve teras zeminleri ise IROKO ahşap deck kaplı.


Özel plajı, açık-kapalı havuzları, sauna, Türk hamamı, Fitness merkezi, Restoranı 2000 metrekare kapalı otopark ve misafir otoparkı ile yeni ev sahiplerini bekleyen Frame Suites’in satış ve pazarlaması Arthur Miller Bodrum tarafından yürütülüyor. 


399.000 Euro’dan satışa çıkarılan ve Kasım ayına özel, kuru 1 Euro= 3TL eurodan sabitlenerek alıcılara avantajlar sağlanan proje Frame Suites, Bodrum Marina’ya yepyeni bir soluk getirecek gibi görünüyor.


Web: http://framesuites.arthurmillerbodrum.com/