Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Bodrum Modern'de fiyatlar 195 bin liraya!

BODRUM MODERN Residence projesi 82 metre kareden 110 metre kareye varan 1+1 ve 2+1 konsept dairelerden oluşuyor. Bodrum Modern'de fiyatlar 195 bin liradan başlıyor..


BODRUM MODERN Residence projesi 82 metre kareden 110 metre kareye varan 1+1 ve 2+1 konsept dairelerden oluşuyor. 27 bin metrekarelik arsa alanına, sosyal tesisler dahil 10 bin metre kare  inşaat alanına sahip proje 3 katlı her birinin kendine ait havuzu olan 17 blokta bulunan 200 ve 15 müstakil tek katlı konuttan meydana geliyor. 


Standartlarınızı yükseltmek ve doğru yatırım yapmak için doğru yerdesiniz.  


Tablo güzelliğindeki manzaramız, Doğa ile içiçe oluşumuz ve her yere yakınlığımız projemizin konumunu mükemmelleştiren önemli faktörlerlerden sadece bazıları

Merkezi bölgede konumlanan projemiz Havaalanına sadece 10km, Güvercinlik sahile 2km , Bodrum merkeze 20km mesafededir.Tuzla koyu manzaralı Residence miz Havaalanı –Bodrum anayolu üzerinde olup  Türkiye‘nin en büyük golf sahalarından biri olan Vita Golf Park ve Muğla‘nın en büyük AVM sine (içinde BIM,Carrefour,Tekzen vs bulunan) görüş ve yürüyüş mesafesindedir.

Golf ve kaliteden yana olan elit kesimin tercih ettiği yeni adres, Bodrum‘un 36 delikli tek Golf Sahası Türkiye ve Dünya daki elit kesimin buluşma noktası halinde. Boğaziçi koyuna komşu, Flamingoların koruma alanı karşısında (iş merkezlerinin açıldığ), Ağaoğlu‘nun yeni lüks tatil şehri Projesi ve Ferit Sahenk (DOGUŞ GRUBU) in 1 Milyar dolarlık golf, spor ve otel yatırım projesinin başlaması için burayı tercih etmesi ve havaalanına yakınlığı bu bölgenin projemizi gerçekleştirmek ve sizlere vaat ettiğimiz yüksek standartlar  için en doğru adres olduğunu gösteriyor.


Bu hizmetlerin profosyonel yönetimi Almanya da ki genel merkezimizin site yönetim ekibi tarafından gerçekleştirilecek olup yönetimde Alman kalite ve titizliği hissedilecektir.


Bodrumun muhtesem denizi, havası, ve doğasının yanında birçok büyük marka otel ve projeler için buranın tercih edilmesi Bodrum‘un hergün dahada yükselen trendinin ve öneminin bir göstergesidir.


Golf ve kaliteden yana olan elit kesimin tercih ettiği yeni adres. Bodrum‘un 36 delikli tek Golf Sahası Türkiye ve Dünya‘daki elit kesimin buluşma noktası halinde. Boğaziçi koyuna komşu, Flamingoların koruma alanı karşısında (iş merkezlerinin açıldığı), Ağaoğlu‘nun yeni lüks tatil şehri dev Projesi ve Ferit Sahenk (DOĞUŞ GRUBU) in 1 Milyar dolarlIk golf, spor ve otel yatırım projesinin başlaması için burayı tercih etmesi ve havaalanına yakınlığı bu bölgenin projemizi gerçekleştirmek ve sizlere vaat ettiğimiz yüksek standartlar  için en doğru adres olduğunu gösteriyor.


FİYAT VE ÖDEME SEÇENEKLERİ


Proje krediye uygun.120 ay vade imkani


1+1 : 275.000 TL  yerine şimdi sadece 195.000 TL den başlayan fiyatlarla

2+1 : : 325.000 TL  yerine şimdi sadece 245.000 TL den başlayan fiyatlarlahttp://bodrum-modern.com/