Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Boğazköy Kültür ve Spor Merkezi'nde inşaat başladı!

İstanbul’un Yarını olma yolunda hızla ilerleyen Arnavutköy yatırımları tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda Boğazköy Kültür ve Spor Merkezi'nde inşaat başladı..


Arnavutköy, Yeni Havalimanı, Kanal Projesi ve Kuzey Çevre Yolu gibi birçok hükümet projesinin merkezinde yer alıyor. Dev projelere de ev sahipliği yapan Arnavutköy'de Boğazköy Kültür ve Spor Merkezi'nde inşaat başladı. 


Arnavutköy, yapılan yatırımlar ile İstanbul’un Yarını olma yolunda hızla ilerliyor.  

 

Arnavutköy Belediyesi’nin yaptığı yatırımların yanı sıra İstanbul Büyükşehir Belediyesi de ilçede dev kompleksler hayata geçiriyor.  


Arnavutköy Belediyesi tarafından talep edilen ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilecek olan Arnavutköy, Boğazköy Kültür ve Spor Merkezi, 15 bin 390 metrekare alan üzerinde yükseliyor.

 

Boğazköy Merkez Mahallesi’nde yapılan spor ve kültür kompleksi, bölgenin sosyal ihtilaçlarını karşılayacak. Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı’nın talepleri doğrultusunda yürütülen çalışmalar 500 gün içerisinde tamamlanacak. Bölgeyi hareketlendirecek olan kompleksin içerisinde birçok sosyal donatı alanı da mevcut. Gençlerin sportif faaliyetlerini yapabileceği spor merkezi ve kaykay pisti, vatandaşların vakit geçirebilecekleri kafe ile restoranlar bulunacak.

  

Arnavutköy Belediyesi


Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı