Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Bostancı Deluxe'te yüzde 5 peşinatla!

Yapıen İnşaat, Bostancı'da hayata geçirdiği ‘Bostancı Deluxe' projesini bugün gerçekleştirdiği lansman toplantısıyla satışa çıkardı..


Yapıen İnşaat, Bostancı'da hayata geçirdiği ‘Bostancı Deluxe' projesini özel fiyat ve ödeme koşullarıyla satışa çıkardı. Projede yüzde 5 peşinat ve 120 ay vade imkanıyla ev sahibi olunabiliyor.


Projenin lansmanı Bebek Hotel'de gerçekleşti. Lansman toplantısına Yapıen İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Celal Koçer ve Elife Yapı &Mimarlık Kurucu Ortağı Selin Bilal katıldı.

 

"Önce otur sonra öde" kampanyası dahilinde projeden ev alanlar teslimat sonrası taşınma sürecine kadar hiçbir ödeme yapmama avantajına da sahip olacak.

 

Yeni projeler geliyor

 

Celal Koçer toplantıda, Türkiye’nin birçok şehrinde edindikleri deneyimlerini ‘Bostancı Deluxe’ ile İstanbul'a taşıdıklarını söyledi. 


Koçer, "Bölgenin en prestijli ve avantajlı projesini inşa etmek için buradayız. Ağırlıklı olarak kamu projeleri geliştiriyoruz. İnşaat, bina konut projeleri dışında, iş merkezleri, hastaneler ve okullar inşa ettik. 


Ayrıca otel, motel, turizm tesisleri, fabrikalar, endüstriyel tesisler, su arıtma tesisleri, katı atık depolama tesisleri ve kentsel altyapı projelerinde yer aldık.  Antalya, Yalova, Kocaeli, Giresun ve Bayburt’ta da işler yürütüyoruz. 13 projeye aynı anda devam ediyoruz. Bundan sonra konut sektöründe de açılım yapma düşüncesindeyiz. ‘Bostancı Deluxe’ bizim İstanbul’la tanışma ve prestij projemiz olacak. Biz bu projeyi yüzde 5 peşinat ve 120 ay vade imkânı tanıyan‘Önce otur sonra öde’ kampanyası dahilinde sunuyoruz.  Projede dairelerin metrekare fiyatları 7 bin 450 TL’den başlıyor. Üstelik yüzde 5 peşinatın ardından teslime kadar hiçbir ödeme de yok. Projemizde daire fiyatları ise 2+1 için850 bin TL’den başlıyor” dedi. 


Mart 2018’de teslim 


Elife Yapı &Mimarlık Kurucu Ortağı Selin Bilal ise projenin yüzde 80’inin yeşil alan ve peyzaja ayrıldığına dikkat çekti. 


‘Bostancı Deluxe’ün, rekor sayılabilecek bir sürede Mart 2018'de teslim edileceğini belirten Bilal, projenin İstanbul’un gözde semtlerinden biri olan Bostancı’nın büyük konsept yapılarından biri olacağını da sözlerine ekledi.  Projenin sosyal donatılarıyla da fark yaratacağını söyleyen Selin Bilal “Lokasyonuyla da dikkat çeken projemiz; Bostancı İskelesi'ne 5 dakika mesafede bulunmasının yanı sıra merkezi noktalara yakınlığıyla da öne çıkıyor. Ulaşım aksları üzerinde yer alan proje, metro istasyonuna ve minibüs yoluna 2 dakika, E-5 karayoluna ise 3 dakika mesafe yer alıyor” dedi.

 

www.yapien.com