Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Breeze de Mar Orlando'da fiyatlar 114 bin dolardan başlıyor!

ABD’nin Florida eyaleti Orlando bölgesinde hayata geçirilen Breeze de Mar projesinin yalı dairelerinin lansmanı bugün Shangri- La Bosphorus'ta yapıldı.


ABD’nin Florida eyaleti Orlando bölgesinde hayata geçirilen Breeze de Mar projesinin yalı dairelerinin lansmanı bugün Shangri- La Bosphorus'ta yapıldı. Lansmana Michale Prosser, GAOK Invest LLC CEO’su Gürkan Akpınar ve Harald Kanzia katılım sağladı.Toplantıda projeye, teslimlere ve fiyatlara ilişkin bilgiler paylaşıldı.


Breeze de Mar projesinin ilk etabının 24 Aralık 2018’de tamamlanması planlanıyor. Breeze de Mar Orlando projesinde konut fiyatları 114 bin dolar ile 2 milyon 450 bin dolar arasında değişiyor. Projedeki konutların toplam yüzde 64.5’lik kısmının satışı gerçekleşti. 


23 Kasım 2017 tarihinde gerçekleştirilen CNR Emlak Fuarın’da Serdar Ortaç ve Ebru Akel’in katılımı ile temel atma töreninin canlı yayın ile yapıldığı Breeze de Mar projesi, Disney Shop, Disney Eğlence merkezi, NASA Uzay Üssü gibi Orlando’nun outlet alışveriş ve eğlence merkezlerinin tam ortasında bulunuyor. 


Breeze De Mar gayrimenkul projesinin tanıtım toplantısında proje ile ilgili açıklamalar yapan GAOK Invest LLC CEO’su Gürkan Akpınar ABD’de keyifli bir yaşam ve yatırım fırsatı sunduklarını belirterek “Türkiye’deki yatırımcılara uygun fiyatla Amerika’da yatırım yapma imkanı sunuyor. 12 ay sıcak havası ve güzel iklimiyle Orlando, Birleşik Devletlerin en çok turist ağırlayan bölgelerinin başında geliyor. Bu bölgede oteller tüm yıl boyunca yüzde 87.5 doluluk oranıyla çalışıyor. Yapımı devam eden konutlarımız tamamlandığında,  pek çok ünlü oteller zincirinin yaptığı gibi resort/otel olarak kiralama sistemini uygulayacağız. Böylelikle projeye yatırım yapanlara GAOK Invest LLC olarak yatırım miktarına göre yıllık yüzde 7 oranında net kira geliri sağlayacağız” dedi.


Akpınar, yatırım yapacaklara piyasa şartlarının yüzde 30-40 oranında avantaj sağlayacaklarını söyleyerek, “Projedeki konutlar otel konseptine uygun olarak modern mobilyalarla donatılacaktir. Ayrıca resort stili yüzme havuzları, restaurantlar, gym, spa, beach voleybol sahası, kano ve kayak tesisi, market ve kafe de projede sosyal yaşam alanları olarak yer alacaktir.”  dedi.


www.breezedemar.com