Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Brooklyn Park’ta 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlandı!

Pana Yapı projelerinin yapım işlerinde çalışan ekip 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisinin oyuncuları ile birlikte kutladı..


Atv ekranlarında yayınlandığı ilk günden bu yana, reytinglerdeki başarısıyla zirvedeki yerini koruyan "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisinin oyuncuları 1 Mayıs  Emek ve Dayanışma Günü’nü Pana Yapı projelerinin yapım işlerinde çalışan tüm ekiple beraber kutladı. Fikirtepe kentsel dönüşüm kapsamında tamamlanan ilk proje olan Brooklyn Park’ta coşkulu anlar yaşandı.


Yapımcı Raci Şaşmaz, Türkiye’nin sevilen ekran yüzlerini, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü için özel bir organizasyonla Pana Yapı inşaat ekibi ile bir araya getirdi. 250 çalışanın ve EDHO ekibinin katılımıyla gerçekleşen kutlamada keyifli anlar yaşayan oyuncular ile Pana Yapı yöneticileri birlik ve beraberlik mesajı verdiler.


Pana Yapı Yönetim Kurulu, çalışanları ve  misafirlerinin katıldığı organizasyonda firmanın inşaat sektöründe ses getiren markalı konut projelerinin başarısı da kutlandı.