Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Bulut Orman İzmir'de yükseliyor!

Bulut Orman Evleri, Tanyer İnşaat tarafından İzmir Narlıdere'de yükseliyor. Proje, AVM’lerin yoğun olduğu Balçova’ya, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne 10 dakika mesafede yer alıyor.


Tanyer İnşaat İzmir'deki konut projesine bir yenisini daha ekliyor. Doğayla iç içe bir yaşam sunmayı hedefleyen firma,  Bulut Orman projesiyle konut talebini karşılayacak. 


İzmir’deki ilk projesi Asma Bahçeler’i inşa eden firma, yeni projesiyle bol oksijenli bir atmosfer sunmayı vaad ediyor.


Tanyer İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Münir Tanyer, proje hakkında bilgi verdi. Yeni projenin 5 bin metrekare arsa üzerinde inşa edildiğini söyleyen Tanyer Narlıdere’de imarlı bölgenin tam sınırında, çam ormanının başlangıç çizgisinde yer aldığını belirtti.


Tanyer, “Projemiz son derece doğal bir konuma sahip. Kentin gürültüsünden, trafiğinden ve kirli havasından uzak ama aynı zamanda ulaşılmak istendiğinde de bir o kadar yakın bir konumda yer alıyor. 30 dakikadan kısa sürede Narlıdere’ye otoban girişine ulaşma imkanı var. AVM’lerin yoğun olduğu Balçova’ya, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne 10 dakika mesafede yer alıyor” şeklinde konuştu.


Münir Tanyer son olarakta Tanyer, “Projemiz tamamen çam ormanının yanında oksijeni bol bir bölgede bulunuyor. Dolayısıyla burada oturan sakinler son derece şanslı olacak. Çünkü araştırmalar gösteriyor ki kanser, kalp-damar hastalıkları, solunum hastalıklarının kaynağı hep solunan havada bulunan küçük partiküller. O nedenle biz temiz havanın, özellikle gününün büyük kısmını evde geçiren kadınlar ve çocuklar için çok önemli olduğuna inanıyoruz. Tanyer İnşaat olarak en çok temiz, bol oksijenli bölgelerde konutlarımızı inşa etmeye önem veriyor ve diyoruz ki, ‘biz İzmir’in en temiz havasını satıyoruz’. O bakımdan da bizim Narlıdere Yarımadası’nda konutlarımız yaptığımız bölgede gerçekten temiz havasıyla övünüyor ve bunu ön plana çıkarıyoruz" dedi.Web: http://www.bulutormanevleri.com/


Dünya