Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Bursa Gold Life'ta oturumlar başladı!

Makaza Altın İnşaat'ın hayata geçirdiği Gold Life Evleri'nin anahtarları ve kat mülkiyetli tapuları daire sahiplerine teslim edildi..


Makaza Altın İnşaat tarafından hayata geçirilen Gold Life Evleri'nin anahtarları ve kat mülkiyetli tapuları daire sahiplerine teslim edildi ve konutlarda yaşam başladı.


Gold Life Evleri'nde düzenlenen anahtar teslim töreninde konuşan Mustafa Altın, Bursa'nın gelişmekte olan ilçesi Nilüfer'de çeşitli konut projelerini hayata geçirdiklerini ifade ederek, "Makaza Altın înşaat olarak, ilk projemizin anahtarlarını ve kat mülkiyet tapularını teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Projeye başladığımızda taahhüt ettiğimiz teslim tarihi 1 yıl gibi bir süreydi. Çok şükür belirttiğimiz zamanda daireleri sahiplerine teslim ettik. Sosyal donatı alanlarının ön plana çıktığı ayrıcalıklı bir proje oldu. 


Bu süreçte tercihini bizlerden yana kullanan daire sahiplerimize, projeyi hayata geçiren yakın çalışma arkadaşlarıma, tedarikçilerimize, çözüm ortağımız olan Nilüfer Belediyesi'ne, BUSKİ, BURSAGAZ ve UEDAŞ çalışanlarına teşekkürlerimi sunarım" şeklinde konuştu. Altın, "Şu an hali hazırda bu bölgede 200 dairelik planladığımız projeler var. Bunun yanı sıra yakın zamanda yeni projelerimiz de olacak" dedi. 


Yeni Marmara Gazetesi