Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Bursa Vadi Mudanya'da yaşam başladı!

Vadi Mudanya, Bursalılara hem tatil hem de kent yaşamını bir arada sunuyor. 10 bin 257 metrekare alan üzerinde yükselen Vadi Mudanya'da 16 adet daire, 28 adet bahçe dubleksi ve 28 adet teras dubleksi bulunuyor..


Vadi Mudanya, Bursalılara hem tatil hem de kent yaşamını bir arada sunuyor. Deniz, hava ve kara ulaşımının rahatlıkla yapılabildiği ve bölgenin kente yakın en gözde turizm merkezlerinden biri olan Mudanya'da gerçekleştirilen proje, müşterilerine 4 mevsim sahil hayatının yanında 5 yıldızlı kafe ve restoran hizmetleri sunuyor. 


Mudanya Yapı ve İnşaat şirketi müdürü Kenan Sülün, "Öyle bir yaşam sunalım ki, Güneydeki o 10 günlük tatillerimizi, Bursa'yı terk etmeden, Mudanya'nın tam kalbinde yemyeşil bir vadide, dört mevsim tatil tadında, komşuluk ilişkileriyle ve ulaşımda da en rahat yerde yaşam sürsünler. Bizim projelerimiz butik tarzdadır.


10 bin 257 metrekare alan üzerinde yükselen Vadi Mudanya'da 16 adet daire, 28 adet bahçe dubleksi ve 28 adet teras dubleksi bulunuyor.


Bursa Vadi Mudanya'nın ortak kullanım alanları arasında restoran, 7/24 güvenlik, kafe, açık kapalı çocuk oyun alanı, kreş, otopark, yüzme havuzu, fitness merkezi ve sauna bulunuyor.http://www.vadimudanya.com/