Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Business İstanbul'da teslimler Haziran'da!

Business İstanbul’un ilk iki bloğu Haziran ayında, üçüncü bloğu ise Eylül ayında tamamlanıyor. 2. etabın teslim tarihi 30 ay sonra olarak planlanıyor..


İstanbul Anadolu yakasında merkezi konumu, mimari tasarımı ve ileri teknolojik ofis donanımı ile fark yaratan Business İstanbul’un ilk iki bloğu Haziran ayında, üçüncü bloğu ise Eylül ayında tamamlanıyor. İlk üç bloğun satışlarının da %95’ini tamamlayan Aksun İnşaat, 2. etabı içeren diğer üç bloğun yapımına başladı.  2. etabın teslim tarihi 30 ay sonra olarak planlanıyor.


Türkiye’nin en büyük ofis projesi

Toplam altı bloktan oluşan Business İstanbul, 270 bin m² inşaat alanında 150 bin m² satılabilir ve kiralanabilir alana sahip. Ayrıcalıklı bir lokasyonda yer alan proje, merkezi konumu, mimari tasarımı ve ileri teknolojik ofis donanımı ile fark yaratıyor. Türkiye’nin en büyük A plus ofis projesi olan Business İstanbul, ulusal ve uluslararası firmaların yanı sıra yabancı yatırımcılardan da büyük ilgi görüyor.


Göztepe E-5 üstünde 220 metre cepheyle yer alan Business İstanbul, metro, metrobüs ve  Marmaray  bağlantısının yanı sıra Avrasya Tüneli'nin çıkış noktasında yer alıyor. Tüm toplu ulaşım olanaklarının kesişme noktasında bulunan Business İstanbul, lokasyonuyla da firmalara büyük avantaj sağlıyor.


Web: http://www.businessistanbul.com/