Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Büyükçekmece Lavinya City Projesi satışa çıktı!

Lavinya City Projesi, Kullar İnşaat tarafından Büyükçekmece Mimarsinan'da inşa ediliyor. Satışların başladığı projede yüzde 30 peşinat verildiğinde kalan tutar için 36 ay vade imkanı sağlanıyor.


Lavinya City Projesi, Kullar İnşaat tarafından Büyükçekmece Mimarsinan'da inşa ediliyor. Satışların başladığı projede yüzde 30 peşinat verildiğinde kalan tutar için 36 ay vade imkanı sağlanıyor. Ayrıca banka kredisi kullanarak da ev sahibi olunabiliyor.


23 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen projenin inşaat alanı ise 77 bin metrekare olarak belirlendi.


Büyükçekmece Lavinya City Projesi'nde toplam 305 daire ve 17 adet ticari ünite yer alıyor. Lavinya City'de daire tipleri ise 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 2 oda 1 salon dubleks ve 3 oda 1 salon dubleks şeklinde tasarlandı.


Lavinya City'de minyatür futbol sahası, cep sineması, fitness salonu, sauna, hamam, buhar odası, çocuk oyun alanları ve tenis kortları gibi ortak kullanım alanları bulunuyor. 


Proje; denize 2 dakika, Corner Life Alışveriş Merkezi, Atirus Alışveriş Merkezi, Marmara Park Alışveriş Merkezi,Acıbadem Beylikdüzü Hastanesi, Büyükçekmece Devlet Hastanesi, Büyükçekmece Kolan Hastanesi'nin yanında konumlandırılıyor.


Adres: Mustafa Kemal Bulvarı Batıköy Mahallesi 34535 Büyükçekmece / İstanbul

Tel: 0212 864 41 61

Web: http://www.lavinyacity.com/Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com