Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Büyükyalı İstanbul'un yeni etabı satışta!

Özak GYO, Yenigün ve Ziylan Ortaklığı tarafından hayata geçirilen projede satışa sunulacak olan etabın lansmanı 21 Eylül Perşembe günü Büyükyalı Satış Ofisi’nde gerçekleşecek.


Kazlıçeşme sahil yolunda konumlandırılan Büyükyalı projesinde yeni etap satışa çıkıyor.  Özak GYO, Yenigün ve Ziylan Ortaklığı tarafından hayata geçirilen projede satışa sunulacak olan etabın lansmanı 21 Eylül Perşembe günü Büyükyalı Satış Ofisi’nde gerçekleşecek. 


1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 plus tiplerinde daire seçeneklerine sahip projede daire büyüklükleri 77 metrekare ile 527 metrekare arasında değişiyor.


Toplam 111 dönümlük arazide yayılan Büyükyalı’da toplam 1.500 konut, ofis ve ticari üniteler yer alıyor. Projede teslimlerin 2019 yılında başlaması planlanıyor.


Kazlıçeşme Büyükyalı İstanbul projesinde dairelerin yanı sıra cafe, restoran, sauna, fitness, spor alanları, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, yürüyüş yolları, otopark gibi olanaklar bulunuyor. 


Büyükyalı İstanbul Kazlıçeşme projesi  Avrupa ile Anadolu yakalarını bağlayacak Yenikapı-Göztepe Lastik Tekerlekli Araç Tüneli’nin başlangıç noktasında yer alıyor. Tel: 0212 557 73 73

Web: http://buyukyali.com


Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com