Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Çamlıca Masalı Villaları

Selimoğlu İnşaat’ın Çamlıca’da 2011 Kasım’ında başladığı, 2013 Nisan’ında teslim edeceği fiyatları 4 milyon dolar civarında olan villa projesidir.


Çamlıca Masalı Villaları


Çamlıca Masalı Villalarının özellikleri nelerdir?


Selimoğlu İnşaat tarafından Çamlıca’da konumlandırılan proje 2 farklı tipte tasarlandı. 11 villadan oluşan Çamlıca Masalı’nda teslimler 2013 yılı Nisan ayında gerçekleşecek. 8 bin 800 metrekarelik alan üzerine inşa edilen projede villa fiyatları 2013 Ocak ayı itibari ile  4 milyon 200 bin dolar ile 4 milyon 350 dolar arasında değişiyor. Proje kapsamında her villaya ait yüzme havuzu,  fitness center, Türk hamamı, sauna, spor alanları bulunuyor. Ayrıca her villa için 4 araçlık otopark mevcut. 850 metrekare ile 920 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip olan Çamlıca Masalı Villalarında yüzde 25 peşinat geri kalan tutarı da banka kredisi ile ödeme imkanı sunuluyor.

Projenin yapımına 2011 yılı Kasım ayında başlandı. Projenin tasarımı mimar Mehmet Çito’ya ait. Marmara denizi ve adalar manzarasına sahip projede konutlar havuzlu ve müstakil villa tarzında tasarlandı. Villalar garaj katı, havuz katı, giriş katı, yatak katı ve çatı katı şeklinde bölümlere ayrıldı.


Çamlıca Masalı Villaları’nın iç özelliklerinde neler mevcut?


ADSL, Ahşap Doğrama, Alarm (Hırsız), Alarm (Yangın), Balkon, Boyalı, Duşakabin, Gömme Dolap, Intercom Sistemi, Isıcam, Mutfak (Ankastre), Klima Altyapısı, Parke Zemin, Teras, Çelik Kapı ve Kombi.


Çamlıca Masalı VillalarıÇamlıca Masalı Villaları’nın dış özelliklerinde neler mevcut?


Asansör, Güvenlik, Hidrofor, Isı Yalıtım, Kablo TV – Uydu, Kapalı Garaj, Kapıcı, Otopark, Site İçerisinde,  Spor Alanı ve Yangın Merpeni.


Çamlıca Masalı VillalarıÇamlıca Masalı Villaları nerede, nasıl gidilir?


Çamlıca Masalı Villalarına; anayol, TEM ve E-5 üzerinden ulaşım imkanı sağlanıyor. Ayrıca dolmuş ve minibüslerle ulaşım da mümkün. Yol tarifi şöyle:


Kadıköy yönünden ulaşım için Mescitli Sokak yönünden Rıza Bey Sokak konumuna doğru, doğu yönünde ilerleyebilirsiniz.  İnönü Caddesi yönünde ilerleyin ve Atatürk Caddesi'ne devam edin. Daha sonra Kozyatağı Kavşağı çıkışından D100'e girin. Libadiye Caddesi yönündeki rampaya girin. Buradan Üçpınarlar Caddesi yönünde sağa dönün. Saadet Sokak yönünde tam sağa dönün. Böylece Üsküdar ilçesinin Küçükçamlıca Mahallesi'ne ulaşabilirsiniz.


Ataşehir yönünden Küçükçamlıca'ya ulaşmak için  ise Şerif Ali Yolu Cadde yönünden Rahmi Bey Cadde konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin. Cengiz Topel Caddesi yönünde sağa dönün. Fevzi Paşa Caddesi yönünde sola dönün. İlk sağdan dönüp Kayışdağı Caddesi yönünde ilerleyin. Buradan Hal Yolu Caddesi yönünde sola dönün. Üsküdar İçerenköy Cadde yönünde sağa dönün. D100'e ilerleyin. Göztepe Kavşağı yönünde sağa dönüp Libadiye Caddesi yönündeki rampaya girin. Üçpınarlar Caddesi yönünde sağa dönün ve  Saadet Sokak yönünde tam sağa geçerek Küçükçamlıca'ya ulaşabilirsiniz.


Çamlıca Villaları’na yakın konumda neler var?

Alışveriş merkezlerine, Belediye binalarına, hastane ve bölge okullarına yakınlığı ile dikkat çeken proje aynı zamanda itfaiye, eczane ve şehir merkezine de oldukça yakın bir konumda yer alıyor.


İletişim bilgileri:

0216 360 30 34 

0549 232 53 53 

0532 436 02 13 

www.camlicamasali.com


Selimoğlu İnşaat’ın satışı devam eden diğer projeleri hangileridir?


1. Çeşme Konakları

2. Gizli Vadi Villaları

3. Lavella Konutları

4. Marina Palace

5. Mamur Baba Villaları

6. Selimoğlu Konakları

7. Suare Residence

8. Fikirtepe Projesi

9. Kartal Projesi