Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

ÇamlıYaka Konakları lanse edildi! Metrekaresi 12 bin TL'ye!

Ege Yapı tarafından İstanbul Çekmeköy’de hayata geçirilen ÇamlıYaka Konakları projesi lanse edildi. Projede lansmana özel metrekare fiyatları 12 bin TL'den başlıyor...


Ege Yapı tarafından İstanbul Çekmeköy’de hayata geçirilen ÇamlıYaka Konakları projesinin lansman toplantısı bugün Taksim InterContinental Otel'de gerçekleşti. Toplantıya Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı ve Sabri Paşayiğit Mimarlık Kurucu Ortağı Sabri Paşayiğit katıldı. 


Çam ormanlarının yanı başında, 19 bin metrekare alan üzerinde yükselecek ÇamlıYaka Konakları, 110 milyon lira yatırım bedeline sahip.


Yüzde 75’i yeşil alan olarak tasarlanan projede 4’er katlı bloklarda 46 konut ve cadde mağazalarından meydana geliyor. Projede 3+1, 4+1 veya 5+1 şeklinde daire tipleri yer alıyor.


ÇamlıYaka Konakları lanse edildi! Metrekaresi 12 bin TL


Her birinin müstakil bahçe kullanımı ya da geniş terasları bulunacak projede dairelerin büyüklükleri ise 169 ile 321 metrekare arasında değişiyor.


Çekmeköy ÇamlıYaka Konakları'nda, peşin ödeme seçenekleri ile birlikte 24 aya kadar yüzde 0 faiz, 120 aya varan kredi imkânı sunuluyor. Projede yer alan konutların metrekare fiyatları 12 bin TL'den başlangıç gösteriyor.


ÇamlıYaka Konakları’nın sosyal alanları arasında alışveriş caddesinden restoran ve kafelerine, spor merkezinden açık havuzlara, yürüyüş parkurlarından bisiklet yollarına kadar rengârenk bir yaşam sunuluyor.


Ayrıca, anaokulundan üniversiteye kadar, birbirinden başarılı eğitim kurumları projenin yanı başında konumlandırılıyor.
Tel: 444 5 343 

Web: http://www.camliyakakonaklari.com/