Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

ÇamlıYaka Konakları ön talepte!

İstanbul Çekmeköy’de hayata geçirilen ÇamlıYaka Konakları projesinde dairelerin 2 yılda teslim edilmesi planlanıyor..


Ege Yapı imzası ile İstanbul Çekmeköy’de hayata geçirilen ÇamlıYaka Konakları projesinde 11 blokta 66 bağımsız birime yer veriliyor. 19 bin 46 metrekare inşaat alanına sahip proje yeşiller içerisinde yükseliyor.


Ön talep toplanan ÇamlıYaka Konakları'nda ticari alanlara da yer veriliyor. ÇamlıYaka Konakları müstakil bahçeli ve teraslı evlerden meydana geliyor.


Birimlerin az katlı olarak tasarlandığı ÇamlıYaka Konakları'nda 3+1'den 5+1'e kadar daire seçenekleri yer alıyor. 


ÇamlıYaka Konakları'nda ödemeler şirket bünyesinde 24 ve 36 ay vadeli olarak yapılıyor. Projede dairelerin 2 yılda teslim edilmesi planlanıyor.


Proje “kuşlar hayallerine konacak, masallar gerçek olacak” sloganıyla basına tanıtılıyor.


H. İnanç Kabadayı: “Lüks site hayatını, villa konforundaki evler yaşamak isteyenler için doğru adres” 


Çekmeköy’deki yeni projesini değerlendiren  Ege Yapı  Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, şunları söyledi: 


“Ege Yapı olarak açıkladığımız yatırımlar zincirinin bir halkasını daha duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. %75’lik yeşil alanıyla Çekmeköy, hızlı ve planlı bir şekilde kentleşen ancak İstanbul’un dört mevsim doğayla iç içe kalmayı başarmış ayrıcalıklı bölgelerinden biri olarak göze çarpıyor. Yatay yapılaşma ile birlikte yüksek yoğunluktaki ormanların getirdiği huzur ve sağlıklı yaşam şehirden uzaklaşmadan doğaya yakınlaşmayı sağlıyor. Çekmeköy, mevcut metro hattı ve üçüncü köprüye yakınlığı ile çok farklı lokasyonlarda çalışan, yaşam kalitesine önem veren insanlar tarafından tercih edilen bir ilçe olarak dikkat çekiyor. Çekmeköy’ün hem yaşamak isteyenler hem de yatırım yapmak isteyenler için çok doğru bir yer olduğuna inanıyoruz. Ön talep topladığımız ve yakın zamanda satışına başlayacağımız yeni projemiz; çam ormanlarının yanı başında, Çekmeköy’ün merkezinde, çok özel bir konumda. Yeni hayata geçecek metro hattına yakın mesafesiyle ÇamlıYaka Konakları, şehrin içinde karmaşıklığın dışında lüks bir yaşam sunacak. Lüks site hayatını villa konforundaki evlerde yaşamak isteyenler için en doğru adres olacak ÇamlıYaka Konakları ile, bahçe kullanımlı ve geniş teraslı evlerin bulunacağı gerçek bir yaşam projesini hayata geçireceğiz.”


ÇamlıYaka Konakları ön talepte!Tel: 444 5 343 

Web: http://www.egeyapi.com/proje-detay/gayrimenkul-projeleri/on-talepteki-projeler/camliyaka-konaklari.html