Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Çanakkale Eviş Kent'te satışlar başlıyor!

EVİŞ İnşaat'ın yeni projesi, bölgede yapılan konutların üst sekmentinde planlanıp, lider olmaya aday bir yapı konseptinde müşterilerine sunulacak..


Çanakkale'de gerçekleştirdiği modern konutlar ile adından söz ettiren EVİŞ İnşaat'ın yeni projesi, bölgede yapılan konutların üst sekmentinde planlanıp, lider olmaya aday bir yapı konseptinde müşterilerine sunulacak. 


İnşaat sektöründe 30 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren EVİŞ İnşaat, sağlam temellerle geçmişin birikimini bugünün estetiğiyle birleştirerek geleceğin eserlerini oluşturmaya devam ediyor. İnşaat sektöründe yaşanan gelişmeler ile birlikte her geçen gün modern konutların talep edilip rağbet gördüğü Çanakkale'de, EVİŞ inşaat iddialı bir projeye start veriyor. 


Çanakkale'nin en modern projesi olacak 

EVİŞ Kent ismiyle hazırlanan proje en ince ayrıntısına kadar modern, lüks ve konforlu olarak tasarlandı. EVİŞ Kent 1 + 1, 2+1,3+1,5+1 dubleks, konut tipleri ile 230 dairenin satışları gerçekleştirilecek. Proje içerisinde her apartmana özel havuz, fitness, sauna, Türk hamamı, kapalı ve açık otoparklar, akıllı ev ve güvenlik sistemleri, çocuk parkları, kamelyalar ile dinlenme alanları, yürüyüş yollarıyla Çanakkale'de bir ilk proje olacak. 


Ferah ve her yere eşit mesafede 

Zengin sosyal donatı ve peyzaj alanlarına sahip olacak EVİŞ Kent'nin lokasyonu ise Çanakkale  İzmir  asfaltına sıfır olarak gerçekleştirilecek. Üniversiteye, hastanelere, hava alanı ile otogara yakın bir bölgede yapılan projede ulaşım derdi ortadan kalkıyor. Birinci sınıf kaliteli malzemelerin kullanıldığı projede, ince tasarım anlayışı, metrekareleri geniş ve seçkin mimari özellikler dikkat çekiyor. Çanakkale'nin yükselen değeri EVİŞ İnşaat'ın yapmış olduğu proje modern bir yaşam mimarisidir. 


Uygun ödeme planları sunuluyor 


Alternatifli ödeme planlarının sunulduğu EVİŞ Kent'de peşin alımlarda indirim uygulanırken banka kredili satışlarda taksit imkânı yer alıyor. Temelden kredilendirmelerde büyük indirim imkânları sağlanırken, EVİŞ inşaat tarafından desteklenen kolay kredi ve cazip ödeme imkânları da uygulanıyor. 

Lokman Eviş, "Amacımız müşteri memnuniyeti" 


Çanakkale, Biga ve Bandırma'da yaptıkları projeler ile adından söz ettiren EVİŞ İnşaat Şirket Sahibi Lokman Eviş, amaçlarının müşteri memnuniyeti olduğunu söyledi. Kendilerine güvenen insanların satın aldıkları evlerin yıllarca yaşam alanı olarak kullanıldığına dikkati çeken EVİŞ İnşaat Şirket Sahibi Lokman Eviş, "Sağlam temellerle geçmişin birikimini bugünün estetiğiyle birleştirerek eserler oluşturuyoruz. Firma olarak en iyi malzeme, güvenli işçilik ve kalite ile müşteri güvenini korumayı hedefliyoruz. Çanakkalelilerin rahat mutlu yaşayabileceği evler yapmaya özen gösteriyoruz. Projelerimizde vatandaşlar için kaliteden ödün vermeyen konforu ve teknolojiyi buluşturan yaşam alanları sunuyoruz. EVİŞ Kent en yeni ve en modern projemiz. Göz bebeğimiz olan bu proje tamamlandığında bölgenin en iddialı projesi olacak" dedi. 


Projede merak ettiklerinizi EVİŞ İnşaat'ın İsmetpaşa Mah. Demircioğlu Cad. No:60 Çanakkale Satış ofisinden ve 0 286 212 52 44 nolu telefondan bilgi edinebilirsiniz. 


Çanakkale Hedef Gazetesi