Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Cebeci İnşaat

Azura Park Residence projesini Antalya Alanya’da hayata geçiren firmadır. Oktay Cebeci tarafından 1982’de kurulmuştur.




Cebeci İnşaat’ın tarihçesi nedir?



Cebeci İnşaat, 1982 yılında Oktay Cebeci tarafından Alanya'da kurulmuştur. Türkiye'nin başka bölgelerinde inşaat sektöründe yıllara dayanan deneyimi sayesinde şirket Alanya'da hızla ün kazanmış ve şu anda bölgedeki en büyük ve en tanınan inşaat şirketlerinden birisi haline gelmiştir.


Oktay Cebeci, şirketin kurucusu ve yöneticisidir. İki oğlu da yönetici yardımcılarıdır. Büyük oğlu Ahmet Cebeci deneyimli bir mühendis ve yerel planlama kanunları ve ulusal inşaat standartları konusunda uzmandır. Küçük oğlu Ayhan Cebeci çok başarılı bir mimar ve pazarlama stratejileri uzmanıdır.



Oktay Cebeci kimdir?


Cebeci Yapı'nın kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Cebeci hakkında detaylı bilgiler için tıklayın!





Cebeci İnşaat Şirketi yaşam, ticari ve turistik proje inşaatlarında uzmanlaşmıştır. Bunlar içerisinde Alanya Türkiye'de daireler, villalar, ticari mekanlar, oteller ve apartmanlar yer alır.


Bugüne kadar Alanya'nın farklı yerlerinde 1500 daire ve 2 otel, Cebeci Şirketi tarafından inşa edilmiştir. Cebeci, Türkiye'deki en büyük inşaat şirketlerinden birisidir.


Şirket aynı zamanda yüzme havuzlu lüks villa ve eğlence alanı inşaatlarında da deneyimlidir. Bu villalara bir örnek Torosların yakınında, Kargıcak mevkiinde bulunan muhteşem deniz ve dağ manzaralı villalardır.



Cebeci İnşaat tarafından hayata geçirilen projeler hangileri? 



Alanya Country Club: Plajdan 400 metre mesafede bulunan Alanya Country Club, içersinde mağazalar, bar, restoran, kapalı havuz, kaydırakları olan açık havuz, mini golf ve daha pek çok sayıda spor aktivitesi içeren tesisleri ile kapalı, tam yönetimli bir komplekstir. 


Cebeci Residence VIII: Cebeci İnşaat Şirketi 2006 yılında Mahmutlar'daki Cebeci 8 Residence ile en iyi gayrimenkul ödülünü kazanmıştır.Cebeci 8 Residence 70 lüks daire, 8 geniş penthouse ve 2 mağaza içerir. Tüm daireler deniz ve dağ manzaralarına sahiptir. Kompleks içerisinde tenis kortu, fitness odası, sauna, çocuk oyun alanı ve kaydıraklı bir yüzme havuzu bulunur.


Cebeci Residence IV: Tropik muz ağaçlarının arasına kurulan bu 54 lüks daire ve 6 penthouse, deniz ve/veya dağ manzarasına sahip olup plajdan 300 metre uzaklıktadır. Komplekste (3390 m2) blok başına 1 asansör ve peyzajlı bir bahçede yüzme havuzu ile tenis kortu vardır. 


Blue Bay Residence Alanya/Mahmutlar: Blue Bay Residence, Mahmutlar, Alanya'da denizden sadece 200 metre mesafede lüks bir apartman kompleksidir. Bu küçük, özel yapı 6 kat genelinde sadece 10 daire ve 2 dubleks penthouse içerir. 


Atlantis Residence Mahmutlar/Alanya: Atlantis Residence, Mahmutlar merkezinde bulunan lüks bir bloktur. Komşu kompleks, eşit derecede şık ve güzel Cebeci Residence VIII'dir. Daireler, mükemmel manzaraya sahip geniş çepeçevre balkonlara sahiptir. Güney cephedeki daireler havuz ve güneşlenme terasına, Residence VIII'in tenis kortuna bakar ve çoğu katta kısmi deniz manzarası vardır. devamı...>>


Cebeci Residence IX Mahmutlar/Alanya: Cebeci Residence IX, Mahmutlar plajından sadece 110 metre mesafede çok merkezi bir konumdadır. Daireler geniştir (kullanılabilir 115 m2) ve 2 yatak odası, geniş balkona (20 m2) açılan kapılara sahip olup ana yatak odasında ebeveyn banyosu vardır.

Penthouse'larda (dubleks stil) 4 yatak odası, 3 banyo (1 tanesi jakuzili) ve panoramik manzaraya bakan geniş açık teraslar bulunur. 


Cebeci Residence VII Mahmutlar/ Alanya: Çarpıcı deniz ve dağ manzaralarını en iyi şekilde görebilmek için dik açılarda konumlanmış 2 lüks daire ve penthouse bloğundan oluşan ve kusursuz bir köşe konumda bulunan sıra dışı bir kompleks. 44 geniş daire ve 4 yatak odalı, 3 banyolu 8 penthouse içeren kompleks, yüzme havuzu ve kaydırağı olan peyzajlı bir bahçe içerisinde bulunur. Plaja sadece 150 metre mesafededir ve Mahmutlar merkeze çok yakındır. Zemin katta bir cafe/bar olacaktır. 500 metre mesafe içerisinde mağazalar, oteller, postane, döviz bürosu, bankamatik, restoranlar, Türk ve Irish barlar, haftalık bir pazar ve Alanya'ya otobüsler bulunur.


Cebeci Residence VI Mahmutlar/ Alanya: Son derece popüler Cebeci Residence 1'in yakınında bulunan, denize sıfır bu yapılar imar için Mahmutlar'da denize sıfır son yerlerden birisidir ve çok ilgi çekmektedir. Büyüleyici deniz ve/veya dağ manzarasına sahip 2 blokta 6 kat genelinde 36 lüks daire ve 6 penthouse vardır. Sitede peyzajlı bir bahçe içerisinde bir yüzme havuzu bulunur. 250 metre mesafe içerisinde mağazalar, plaj cafe'leri, postane, döviz bürosu, bankamatik, restoranlar, birkaç bar, haftalık bir pazar ve Alanya'ya otobüsler bulunur.


Cebeci Residence V Mahmutlar/Alanya: Plajdan sadece 250 metre uzaklıktaki bu 57 lüks daire, muhteşem deniz ve dağ manzarasına sahiptir. Yakınında birkaç tane samimi Türk ve Irish bar bulunan Mahmutlar merkezine yakın bu kompleks, peyzajlı bahçesi ve havuzu olan 2 bloktan oluşur. Site 2398 m2'dir. Yakındaki plaj ince kumludur ve Mahmutlar'daki en güzel plajlardan birisidir. 300 metre mesafe içerisinde mağazalar, postane, döviz bürosu, bankamatik, restoranlar, barlar, haftalık bir pazar ve Alanya'ya otobüsler bulunur. 


Cebeci Residence III Mahmutlar/Alanya: Plajdan sadece 250 metre uzaklıktaki bu 57 lüks daire, muhteşem deniz ve dağ manzarasına sahiptir. Yakınında birkaç tane samimi Türk ve Irish bar bulunan Mahmutlar merkezine yakın bu kompleks, peyzajlı bahçesi ve havuzu olan 2 bloktan oluşur. Site 2398 m2'dir. Yakındaki plaj ince kumludur ve Mahmutlar'daki en güzel plajlardan birisidir. 300 metre mesafe içerisinde mağazalar, postane, döviz bürosu, bankamatik, restoranlar, barlar, haftalık bir pazar ve Alanya'ya otobüsler bulunur. 


Cebeci Residence II Mahmutlar/Alanya: Mahmutlar merkezinde plaja 250 metre mesafededir. Tek blok, deniz ve/veya dağ manzaralı 36 daireden, bir yüzme havuzundan ve peyzajlı bir bahçeden oluşur. Site 1605 m2'dir ve zemin katta bir Irish bar vardır. 500 metre mesafe içerisinde mağazalar, postane, döviz bürosu, bankamatik, restoranlar, barlar, haftalık bir pazar ve Alanya'ya otobüsler bulunur. 


Cebeci Residence I Mahmutlar/ Alanya: Bu daireler ve penthouse'lar, deniz ve dağ manzaralı olup denize sıfırdır. Komplekste 2 blok vardır ve peyzajlı bahçede paylaşımlı bir havuz bulunur. Kompleks Alanya merkezden 12 km mesafede, Mahmutlar resort'un merkezinde olup 5213 m2 alan üzerine kurulmuştur ve dar bir sahil yoluyla denizden ayrılır. Plaja ulaşmak için bir altgeçit vardır. Plaj ince kumludur ve Mahmutlar'daki en güzel plajlardan birisidir. 300 metre mesafe içerisinde alışveriş merkezi, postane, döviz bürosu, bankamatik, restoranlar, barlar, haftalık bir pazar ve Alanya'ya otobüsler bulunur.


Cebeci Kestel Kestel/ Alanya: Kestel ve Mahmutlar sınırında bulunan bu blok, Cebeci Şirketi tarafından bölgede yapılan ilk Residence'lardan birisidir. Havuzu ve restoranı vardır ve panoramik dağ ve deniz manzaraları olan plaj yolu üzerinde bulunur. 


Cebeci Villas I Kargicak/ Alanya: Mayıs 2004'te tamamlanan sitede 8 villa ve duvarlarla çevrelenmiş bahçede 2 havuz vardır. Kompleks, aşağıda Alanya ve deniz manzaralarını açık bir şekilde görür.


Cebeci Villas II Kargicak/ Alanya: Mart 2005'de tamamlanan bu site, Kargıcak yamacında, geleneksel köy evlerinin yanında sessiz sakin bir yerdedir. 6 farklı tasarımda 16 villa olup güneş terası olan bir büyük havuz vardır.


Cebeci Villas III Kargicak/ Alanya: Mayıs 2005'de tamamlanan bu site, Kargıcak yamacında, geleneksel köy evlerinin yanında sessiz sakin bir yerdedir. Tripleks Rose villasını da içeren çeşitli tasarımlarda 5 villa olup güneş terası olan bir özel havuz vardır. En yakın plaj 1 km mesafededir ve kompleksin bakımı, aynı zamanda Cebeci 1 ve 2'yi de yöneten bir Mülk Yönetim Şirketi tarafından yapılmaktadır.



Cebeci Yapı Azura Park projesinin detayları neler?



Cebeci Azura Park Antalya'da fiyatlar Eylül 2012 itibariyle 90 bin Euro'dan başlıyor, projede bana kredisi ile konut sahibi olunabiliyor.


Cebeci Yapı
Azura Park


Cebeci İnşaat imzasıyla Antalya'da 26 bin metrekarelik alanda yaşama geçen Azura Park 11 katlı 3 blok halinde yükseliyor, projedeki konut tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve dubleks olarak tasarlandı.

Cebeci Azura Park'ta fiyatlar 90 bin Euro'dan başlıyor, projeden konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Projenin anahtar teslimleri 31 Aralık 2012 tarihinde gerçekleşecek.


Park Azura'nın sosyal alanları arasında masaj salonu, hamam, güzellik salonu, restoran, çocuk kulüpleri, disko, bowling, spor tesisleri, spa merkezi, kreş ve vitamin bar bulunuyor.


Telefon: 0242 528 70 70 

Web Adresi: www.azurapark.com.tr



Cebeci Yapı iletişim bilgileri neler? 



Merkez ofis


Telefon : +90 242 528 70 70


Telefon : +90 242 528 44 21


Fax : +90 242 528 48 28


Adres : Cebeci 3 Sitesi , Vatan Caddesi Mahmutlar / Alanya / TURKEY


Web Adresi: www.azurapark.com.tr