Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Cemil Yüksekdağ

Kardeşi Celal Yüksekdağ ile birlikte 2007’de BTC İnşaat’ı kurmuştur. Cemil Yüksekdağ, firmasıyla ilk markalı konut projesi Lemuria’nın temelini 2011 yılında atmıştır.Cemil Yüksekdağ
BTC İNŞAAT Yönetim Kurulu Üyesi Cemil YüksekdağCemil Yüksekdağ kimdir?


 

BTC İNŞAAT Yönetim Kurulu Üyesi Cemil Yüksekdağ, 21 Ekim 1989’da İstanbul’da dünyaya geldi. Kültür Üniversitesi’nde geçen 2 yılın ardından Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. 


Cemil Yüksekdağ, üniversitede okuduğu dönemlerde restoran işletmeciliğiyle uğraştı. Okul bittikten sonra babasının yönlendirmesiyle kardeşleriyle birlikte inşaat sektörüne adım attı. Cemil Yüksekdağ ve Celal Yüksekdağ, BTC İnşaat’ı ne zaman kurdu?BTC İnşaat’ı 2007 yılında kuran sahipleri olan iki girişimci kardeş Celal ve Cemil Yüksekdağ İnşaat sektörüne girdiklerinde başlangıçta çeşitli taahhüt işleri yaparak ilerlediler.Cemil Yüksekdağ, BTC İnşaat ile hangi konut projesine imza attı?Başlangıçta taahhüt işlerini yapan Yüksekdağ Ailesi, BTC İnşaat ile İstanbul Esenyurt Doğan Araslı Bulvarı'nda Lemuria projesini hayata geçirdi. 150 daire ve 20 dükkandan oluşan bu projenin yarısı tamamlanmış durumda. Cemil Yüksekdağ, 20 milyon TL'lik yatırımla inşa ettikleri projeyi 2013'ün nisan ayında sahiplerine teslim edeceklerini söylüyor.Lemuria projesinin detayları ve konutların başlangıç fiyatları neler?Lemuria: BTC İnşaat girişimi ile Esenyurt'ta hayata geçirilen Lemuria Evleri projesinde teslimatlar hemen yapılıyor. Mayıs 2013 itibariyle daire fiyatlarının 89 bin liradan başladığı projede yüzde 1 KDV oranı uygulanıyor.


BTC İnşaat’ın, Esenyurt Doğan Araslı Bulvarı’nda ‘’Yaşam İçin Her Şey ‘’ sloganı ile hayata geçirdiği ‘’ LEMURIA ‘’ projesi düşlerinizdeki yaşamı, aklınızdan geçen tüm konfor ve güvenlik unsurlarıyla beraber biçimlendirerek daha mutlu bir yaşam için eksikliğini duyduğunuz her şeyi tamamlıyor. 187 daire ve 41 mağazadan oluşan LEMURIA’da anahtar ve tapu teslimleri hazırlıkları için tatlı heyecan başladı… Lemuria‘da yaşama başlama tarihi ise, Nisan 2013.


1 + 1 den 3 + 1’e kadar alternatif daire  tipleriyle, 6 ve 7 katlı 8 bloktan oluşuyor. 6.000 metrekare alan üzerinde yapılan LEMURIA olağanüstü konsept alanlarıyla birlikte gelecekte ‘’ iyi ki buradayım ‘’ dedirtecek.


Esenyurt’ta inşa edilen LEMURIA her türlü ihtiyaca cevap veren detaylar ince bir zevkle sizin için tasarlandı. 


Günümüz inşaatlarında yok olan balkon keyfini tüm dairelerinde yaşayacağınız LEMURIA, girişten itibaren insanı büyüleyen tasarım ve ailece barbekü keyfini de yaşayabileceğiniz teras bahçesiyle sizi hayallerinizle buluştururken, aklınıza gelebilecek her konforu da sunuyor.  


Kapalı havuzu, jakuzisi, saunası, buhar odası, Türk hamamı ve fitness salonu sizin günün yorgunluğunu atmanızı sağlarken, çocuklarınızda çocuk kulübü ve oyun parkında gönüllerince eğlenecekler. Süs havuzları ve kamelyada keyifli saatler geçirirken, eğlenceli ve eğitici Teleskop Gözlem Köşesi ise sizin ve çocuklar için düşünülmüş diğer değişik bir aktivite olacak.


Cemil Yüksekdağ
Lemuria


Güven içinde aileniz ile birlikte yaşamak, yaşadığınız evinizin en önemli özelliğidir. Deprem algılama ve otomasyon sistemi, pay ölçer, dijital meteoroloji sistemi de LEMURIA’nın size sunduğu güvenliğiniz için ince detaylardan sadece birkaçı. Kapalı otopark ve görüntülü diafon ve 24 saat sağlanan güvenlikle koruma altındasınız.


Lemuria projesinde fiyatlar; 46-67 metrekare 1+1 dairelerde 89 bin TL ile 117 bin 500 TL arasında, 82 - 121 metrekare 2+1 dairelerde 136 bin TL ile 209 bin TL arasında ve 120 - 143 metrekare 3+1 dairelerde ise 205 bin TL ile 223 bin TL arasında değişiyor.


Telefon: 0212 620 11 11

Web Adresi: www.lemuria.com.trCemil Yüksekdağ ve BTC İnşaat iletişim bilgileri neler?Adres: Havaalanı Yolu EGS Business Park B-3 Blok Kat:12 No:381 Yeşilköy - Bakirköy / İSTANBULTel: 0212 465 64 76 - 77Fax: 0212 465 64 58


Web Adresi: www.btcinsaat.com.tr