Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Çengelköy Kasr-ı Ala ön talepte!

Kasr-ı Ala projesi, Çengelköy'de Omran İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Toplam 80 daireden meydana gelen Çengelköy Kasr-ı Ala ön talep topluyor..


Türkiye pazarında büyüme kararı alan Omran Holding,  çatısı altında faaliyetlerine devam eden Omran İnşaat  A.Ş ile yeni konut projesi inşa edecek.


Lüks konut projesi olan 'Kasr-ı Alâ'da Çengelköy'de konumlandırılıyor. Kasr-ı Alâ'nın proje geliştirmesi ise Bekataş A.Ş. tarafından yapılıyor.


Ön talep süreci başlayan 'Kasr-ı  Alâ, 6 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. 


Aile yaşamına uygun olarak tasarlanan 'Kasr-ı  Alâ' projesi, 5 bloktan meydana geliyor. Projede  2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve çatı ile bahçe dubleks daire seçenekleri sunuluyor. Toplamda 80 dairenin bulunduğu projede daireler 85 metrekare ile 255 metrekare arasında değişen büyüklüğe sahip.


'Kasr-ı Alâ'nın, 2019 yılının ağustos ayında teslim edileceğini söyleyen Omran İnşaat A.Ş. Genel Müdürü Ergin Bayram, projenin 6 bin 500 metrekare ortak alan ve yüzde 85'i yeşil alan olarak inşa edildiğini ifade etti.


Projeyle ilgili kısa bir açıklama yapan Bayram "Kasrı Alâ', İstanbul'da hayata geçireceğimiz ilk proje. Bundan sonra yeni projelerimiz de olacak. Lüks yaşam alanları inşa edeceğiz ve proje isimlerinde 'Kasr-ı' markasıyla büyüyeceğiz. 'Kasr-ı Alâ' lüks ve konforlu bir yaşam sunan çok özellikli bir proje olarak hayata geçiyor. Hafriyat çalışmalarına önümüzdeki günlerde başlayacağız ve 2019 Ağustos'unda teslim etmiş olacağız. Bu proje yüksek prim potansiyeliyle de yatırımcıların dikkatini çekiyor" dedi.


'Kasr-ı  Alâ', çok çeşitli sosyal imkanları, spor alanları ve geniş peyzajı ile örnek bir proje olarak yükseliyor. Proje, Çengelköy'ün merkezinde, sahile 1 kilometre mesafede konumlandırılıyor.

 


www.omran.com.tr