Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Çengelköy Life'ta 120 aya varan 0,98 kredi fırsatı!

Konut satışları ise yüzde 70 oranla tamamlanan Çengelköy Life'ta 018’in ilk çeyreğinde anlaşmalı bankalar aracılığıyla 120 aya varan yüzde 0,98 kredi oranı fırsatı sunuluyor..


Genç Yapı Grubu, tarafından hayata geçirilen Çengelköy Life projesi tamamlandı. Projede Mart 2017 itibariyle projede yaşam başladı. Projede konut satışları ise yüzde 70 oranla tamamlandı. 


Doluluk oranı Mart 2018 itibariyle yüzde 50 seviyesini aşan Çengelköy Life projesi satış koordinatörü Ömer Ekmen, 2017’nin son çeyreğinde, özellikle konut kredisi faizlerinden kaynaklanan ipotekli satışlardaki gerilemenin ödeme yöntemlerinin çeşitlenmesiyle aşılabileceğini söylüyor. 


Bu doğrultuda, sektöre katkıda bulunmak için 2018’in ilk çeyreğinde anlaşmalı bankalar aracılığıyla 120 aya varan yüzde 0,98 kredi oranıyla satışlara devam edecekler. 


Az katlı ve yatay mimarisiye sahip 2+1’den 6+1’e kadar değişen dubleks daire seçenekleri ile dikkat çeken Çengelköy Life projesi, konumu itibariyle değer yaratıyor. 


Projenin hemen yanı başında açılacak olan Küçüksu Yolu, Büyük İstanbul Tüneli projesi, yeni metro hatları gibi entegre ulaşım ağları bulunuyor. 


Ayrıca turizm potansiyeli artan Çamlıca’ya yakınlığının yanı sıra, eşşiz İstanbul Boğazı’na 3 kilometrelik mesafesi ile özellikle bölgeyi tercih edenlerin haklı sebeplerini açıklıyor.


2 bin 250 metrekaresi kapalı, 6 bin metrekare sosyal tesis alanlarında, pilates, spinning ve fitness salonları, sauna ve buhar odaları, çok amaçlı salonlar, açık, kapalı ve çocuk yüzme havuzları, zengin peyzaj alanları ve çocuk oyun parkı gibi alanlar bulunuyor.
Çengelköy Life Satış Ofisi: 

0850 558 0 833 

www.gencyapi.com.tr