Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Cennet Yalova projesi Yalova’ya değer katacak!

9 ticari ünite ve 147 konuta yer verilecek olan Cennet Yalova projesi Yalova’ya değer katacak...


Omran Trk şirketinin inşaat projesi Olan Cennet Yalova'nın örnek daire lansmanı ve yeni satış ofisinin açılışı gerçekleştirildi. Proje, 10 bin 800 metrekare büyüklüğünde alanda, 9 ticari ünite ve 147 konuttan oluşacak.

Cennet Yalova projesinin örnek daire lansmanı ve yeni satış ofisinin açılışına Yalova Valisi Muammer Erol, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, Çınarcık Belediye Başkan Yardımcısı Murat Savaş, Kültür ve Turizm İl Müdürü Şerif Tali, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ümit Yılmaz gibi Yalova’da önde gelen birçok isim katıldı.

Cennet Yalova İnşaat Projesi Yatırımcılarına Önemli Avantajlar Sağlıyor 

Merkezi konumu ile yatırımcılara ve konut sahiplerine dikkat çeken fırsatlar sunan Omran Trk şirketinin Cennet Yalova projesi, 10 bin 800 metrekare büyüklükte alanda inşa ediliyor, 9 ticari üniteye ve 147 konuta yer veriliyor. Çınarcık’ın merkezindeki bu projede 40 metrekareden 310 metrekareye kadar her bütçeye uygun villalar, dubleks daireler, stüdyo evler ve bir butik otel yer alıyor. 12 milyon dolar yatırım yapılan Cennet Yalova projesinde, şu ana kadar konut satışlarının yüzde 65’lik kısmı tamamlandı. 

Türkiye emlak piyasasına yatırım yapmak ve Türk-Arap ilişkilerini güçlendirmek için Arap-Türk-Körfez ortaklığı ile 2016'da kurulan Omran Trk şirketi, Cennet Yalova ve Al Muruj adlı inşaat projeleriyle Yalova’daki yatırımlarını sürdürüyor. 

Abdülaziz Kaşifoğlu: ‘‘Yalova’daki yatırımlarımız devam edecek.’’

Arap-Türk ilişkilerinin gelişimine katkı sağlamaktan ve Türkiye’ye yatırım yapmaktan son derece mutlu olduklarına dikkat çeken Omran Trk şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı Abdülaziz Kaşifoğlu, "Türkiye, gelişen ekonomisi, jeopolitik konumu, doğal kaynakları ve kültür yapısıyla hızla güçlenen önemli bir ülke. Omran Trk şirketi olarak Türkiye’deki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Cennet Yalova ve Al Muruj’la yola çıktığımız inşaat projeleriyle, çok başarılı işler yapmayı hedefliyoruz. Örnek daire ve satış ofisimizin hepimiz için hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyor ve açılışımıza katılan herkese çok teşekkür ediyoruz" diye konuştu. 

Web: http://cennetyalova.com/

Telefon: 0543 667 26 77