Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Cer İstanbul'un lansmanı gerçekleşti!

İsmini ‘çekim merkezi’ anlamına gelen ‘cer’ kelimesinden alan Cer İstanbul'un lansmanı gerçekleşti. Projede metrekare fiyatları 11 bin TL'den başlıyor..


Yedikule’de hayata geçirilen Cer İstanbul'un lansmanı bugün Çırağan Sarayı'nda gerçekleşti. İsmini ‘çekim merkezi’ anlamına gelen ‘cer’ kelimesinden alan projenin lansman toplantısına Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı ve Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Genel Müdürü Murat Kurum katılım gösterdi.


302 milyon TL yatırımla inşa edilen proje 148 bağımsız birimden meydana geliyor. 24 ayda teslim edilmesi planlanan projenin Kennedy Caddesi’ne bakan 500 metre cephesi ile Adalar ve deniz manzarasına sahip.


Yaklaşık 31 bin metrekare özel peyzaj tasarımlı alana sahip olacak Cer İstanbul, tarihi İstanbul’un siluetine saygılı ‘yatay mimari’ konsepti kapsamında tasarlanarak en yükseği zemin + 3 kat olmak üzere toplam 10 bloktan meydana gelecek. 


1+1’den 6+1’e kadar, 63 metrekare ile 348 metrekare arasında değişen daire seçeneklerinin yer aldığı Cer İstanbul'da rezidans daireler, loft ve ticari üniteler, seçkin hizmetleriyle lüks bir otel hizmeti verecek apart üniteler, çok özel lezzetlerle dolu restoranlar ve sosyal aktivite alanları bulunacak. 


Cer İstanbul’da bağımsız bölümler metrekaresi 11 bin TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcısına satılıyor.


Geçmişten Geleceğe Görkemli Bir Yolculuk

Yaklaşık 31 bin metrekarelik peyzaj alanı; iki adet nostaljik lokomotif, 1450 metre tren rayı,Yedikule Cer Atölyeleri’ne ait avadanlıklar, çeşitli ekipmanların yer alacağı bir açık hava sergisi gibi düzenlenecek.

 

Tarihi Yarımadanın Büyüleyici Güzelliklerine Yürüme Mesafesinde

Tarihi Yarımada’nın büyüleyici güzelliklerine yürüme mesafesinde, Yedikule Hisarı’nın yanı başında yer alan Cer İstanbul  Marmaray  Kazlıçeşme İstasyonu’nun hemen yanında yükseliyor. 


Cer İstanbul; Avrasya Tüneli girişine 2 kilometre, Yenikapı Metro İstasyonu’na 3,5 kilometre, D100 Karayolu’na 4 kilometre, Yenikapı Feribot İskelesi’ne de 3,4 kilometre mesafede bulunuyor.  Web:  http://www.ceristanbul.com/