Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Çiçek Kardeşler İnşaat Güzelbahçe Evleri 2018'de tamam!

73 adet konut ve 3 adet işyerinden oluşan oluşacak Çiçek Kardeşler İnşaat'ın Güzelbahçe Projesi'nin 2018 yılının sonunda teslim edilmesi hedefleniyor..


Güzelbahçe Maltepe Askeri Lisesi'nin önünde hayata geçirilecek olan konut projesinin 2018 yılı sonu bitirilmesi planlanıyor. 


73 adet konut ve 3 adet işyerinden oluşan oluşacak projede 21 dönümlük alanda inşa edilecek. Deniz manzarasına hakim olarak konumlandırılan evler 170 metrekare - 350 metrekare arası büyüklüklerde 3+ 1, 4 +1,5 + 1, zemin dubleks ve çatı dubleks şeklinde dizayn edildi. 


İzmir ve Güzelbahçe'nin çehresini değiştirecek olan projede özel spa masaj ve fitness salonları ve cafeleri de içeren bin metrekare büyüklüğünde sosyal tesisler bulunacak.


Çiçek Kardeşler İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Kazım Çiçek Kazım Çiçek "Şuan 150'ye yakın ön talep var. Henüz lansmana çıkmadığımız halde konut almak isteyenler projede yer almak istediklerini dile getiriyorlar. Talepler hem İzmir, hem de başta İstanbul olmak üzere; İzmir dışından da geliyor" dedi.


 Habertürk Egeli