Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

City Center AVM açıldı!

City Center AVM, kurdele kesme merasimi ile kapılarını açtı. City Center AVM'nin resmi açılışı ise ilerleyen günlerde gerçekleştirilecek..


Esenyurt’ta City Center İnşaat yatırımı ile 200 bin metrekarelik alan üzerinde 5 yılda hayata geçirilen City Center Projesi içerisinde yer alan City Center Alışveriş ve Yaşam Merkezi kurdele kesme merasimi ile kapılarını açtı. Merasime Esenyurt Kaymakamı Ekrem İnci ve Esenyurt Emniyet Müdürü Dr. Hakan BECEL’in katılımıyla İstanbul Esenyurt Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Orhan ÖZYURT ve GMS İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin GÜL de katıldı.


60 bin metrekarelik alan üzerinde dört katlı olarak inşa edilen City Center AVM’nin resmi açılışı ise ilerleyen günlerde gerçekleştirilecek.


İstanbul Esenyurt’ta yükselen City Center Karma Proje içerisinde Home - Office Kule, Kaymakamlık, Emniyet Müdürlüğü, Esenyurt Belediye Başkanlığı Binası, İstanbul Esenyurt Üniversitesi’nin hemen yanı başında yer alan City Center AVM; 130 mağazasının yanı sıra geniş koridorları, küçük meydanları, etkinlik ve çocuk eğlence alanları, dinlenme köşeleri, sinema ve teraslı restoran kafeleri ile ziyaretçilerini daha önce hiç yaşanmamış bir deneyime davet ediyor.


Tüm sosyal faydaları bir araya toplayarak ilçenin merkez noktasını belirleyen City Center Karma Projesi içerisinde yer alan AVM; Esenyurt ilçe meydanında, metrobüs, E-5 ve TEM yollarına 2 dakika, Atatürk Havalimanı’na 10 dakika, 3. havalimanına 15 dakika mesafede olup 2019’da yapılacak metro hattı üzerinde bulunuyor.


www.citycenteresenyurt.com

Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı