Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

City Hill Sancaktepe'de 338 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Kahramanlı Gayrimenkul, City Hill Sancaktepe projesi ile inşaat sektörüne giriş yapıyor. City Hill Sancaktepe'de ev fiyatları 338 bin TL'den başlıyor...Kahramanlı Group Lojistik, Gümrük Antrepo, Dry Port ve Sigorta sektörlerinin ardından inşaat sektörüne hızlı bir giriş yaptı. İstanbul Anadolu Yakasının parlayan yıldızı olan Sancaktepe’ de Orman ve şehir’ i bir arada barındıran City Hill Sancaktepe 1.Etap’ı 148 daire ve 4 bağımsız ticari alanları ile göz kamaştırıyor.


Kahramanlı Group Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kahramanlı projeyi anlatırken sanki yaşıyor…Huzur doğasında var….


Yeşilin her tonunu içinde barındıran, doğayla iç içe bir yaşam alanı sunan  “City Hill Sancaktepe” incelikle düşünülen teknik detaylarla yaşam kalitenizi yükseltecek. Yaşam alanınızın merkezine   yerleştirilen aktivite ve sosyal paylaşım alanlarıyla hayatın tüm güzelliklerini keşfetmenizi sağlayacak. 


Her beklentiye cevap verecek şekilde tasarlanan kullanışlı yaşam alanları, ticaret merkezi  ve yüksek yatırım değerine sahip lokasyonu ile  “City Hill Sancaktepe” evleri, yuvanıza mutluluk katacak ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. 133 dönüm ormanın yanıbaşında huzur bulacağınız , modern mimarisi ve fonksiyonel iç mekanları ile hayalinizi kurduğunuz yaşam artık çok uzak değil, 1.etabı 6 dönüm üzerine kurulu 22.000m2 inşaat alanı 2 katlı kapalı otopark  2 blok  148 seçkin daire ve bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız 4 ticari alandan oluşan, klasik ve modern çizgilerin buluştuğu mimari yapısıyla fark yaratan   “City Hill Sancaktepe” birbirini kesmeden projelendirilen bloklarıyla büyüleyici orman manzarasını evlerinize konuk ediyor.Güven doğasında var….


City Hill Sancaktepe çocuklarınızın hayatına mutluluk katacak, sporla iç içe yaşayıp keyifle ve zinde bir hayat geçirmesi için oyun oynayabileceği çeşitli aktivite alanları sağlıyor. Kapalı sistem güvenlik kameralarıyla 7/24 izlenebilen bu alanlar ailenize güvenli bir hayat sunuyor. Sağlık Doğasında var….


City Hill Sancaktepe doğanın tüm güzelliklerini içinde barındıran Sancaktepe ormanın hemen yanı başında yer alıyor. 133 dönümden daha büyük bir arazide spor yapılabilir, şehrin ve iş hayatının gürültüsünden sıyrılarak kendinizi doğaya bırakabilirsiniz. City Hill Sancaktepe evlerinde, nefes alan sağlıklı bir hayata sizleri bekliyoruz...


“ YOL YAKINKEN” SANCAKTEPE CİTY HİLL ' DE BULUŞALIM.


Ulaşım konusunda seçim yapmak, alışveriş yapacağınız yeri o günkü ruh halinize göre seçmek için önünüzde sayısız alternafiniz var. Dünyayla buluşmak mı isyorsunuz ? Sabiha Gökçen Havaalanı size 10 dk mesafede... İstanbul içinde bir yere mi gideceksiniz? Metro, Metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarının çok yakınındasınız….


Sancaktepe'nin ulaşım kolaylığının yanısıra, Türkiye'nin ve Avrupa'nın en büyük şehir hastanesi de Sancaktepe'de yapılması planlanıyor. 4100 yatak kapasiteli hastanede günlük hareken 100bin kişi civarında olması bekleniyor. Ayrıca yapılması planlanan bir başka büyük yapı olan yeni devlet üniversitesi de bölgeye komşu konumda bulunuyor. Ayrıcalık doğasında var….


Gürültü, trafik ve karmaşadan uzak, huzurun ve güvenli yaşamanın yeni adresi City Hill Sancaktepe hem çevre yolu hem de alternatif yollar ile trafiği sorun olmaktan çıkartıyor. Çevresinde yer alan şehir hastanesi ile toplu taşıma, okul , park ve sosyal merkezlere olan konumuyla ideal bir lokasyon sağlıyor.Konfor doğasında var…


Dairelerin salonları, geniş kullanım alanına sahip fonksiyonel detaylarla benzersiz ayrıcalıklar sağlarken, modern çizgilerle tasarlanan iç mekanlar, yüksek tavan ve yerden tavana kadar uzanan büyük camları, ferah bir ev ve sıcacık bir atmosferle sizleri huzura davet ediyor. Büyük ve geniş camlarından içeri süzülen gün ışığı, aydınlık iç mekanların ayrıcalıklarından sadece birisi…Daire tipleri ve fiyatlar hakkında bilgi verir misiniz?


1.Etap 148 seçkin 1+1 , 2+1 ve 3+1 daireden oluşuyor. 67,62 m2 ila 288,56 m2 arası değişiyor dairelerimiz. Fiyatlarımız 338 bin TL’ den başlıyor.Lansman’a ne zaman çıkıyorsunuz ve satışlar nasıl gidiyor?


Lansmanımız Eylül ‘ ün 2.Haftası kısmetse lansman yapmamamıza rağmen ön taleplerden projenin %30'unu sattık.Teslimler ne zaman?


2019 MartSancaktepe Satış Ofisi : Hacısalih Caddesi Eyüpsulan Mahallesi Samandıra Yanyol Bahçeşehir Koleji Arkası City HillSATIŞ OFİSİ İLETİŞİM NO : 0216 561 83 83


http://cityhillsancaktepe.com/