Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

ConCept Yapı 5 yılda 100 milyon dolar yatırım yapacak!

ConCept Yapı Bodrum’da 5 projeyi birden hayata geçiriyor. ConCept Yapı, Ege’nin incisi Bodrum’da “Nitelikli konut” anlayışını değiştiriyor.


ConCept Yapı Bodrum’da 5 projeyi birden hayata geçiriyor. Bodrum’da ilkleri gerçekleştirerek, Infinity of Yalıkavak, Art of Yalıkavak, Serenity of Gündoğan, Silence of Bodrum ve Silence Premium Of Bodrum projelerine toplam 100 milyon lira yatırım yapılacak. ConCept Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Akın “Bodrum’da lüks ve nitelikli konut segmentine yeni bir soluk getireceğiz. Hedefimiz 5 proje yapıp Bodrum’dan çıkmak değil. 2020 yılına kadar 100 milyon dolarlık artı yatırım planlıyoruz” dedi.


ConCept Yapı, dünyanın gözbebeği, Ege’nin İncisi Bodrum’da 5 projeyi birden hayata geçirmek için kolları sıvadı. Toplamda 100 milyon lira yatırım yapılması planlanan projeler, Bodrum’daki nitelikli konut anlayışına yeni bir soluk getirecek. Infinity of Yalıkavak, Art of Yalıkavak, Serenity of Gündoğan, Silence of Bodrum ve Silence Premium of Bodrum projelerinde ortalama metrekare fiyatları 2.500 Euro ile 5.000 Euro arasında değişiyor.


ConCept Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Akın, uzun yıllar iş dünyasında farklı sektörlere yatırım yaptıktan sonra 2015 yılında inşaat işine girmeye karar verdiklerini belirterek, bu alanda büyüme hedefinde olduklarını söyledi. Toplamda 100 milyon lira yatırımla 5 projeyi hayata geçirdiklerini söyleyen Akın, 2020 yılına kadar 100 milyon dolar daha yatırım yapacaklarını belirtti.