Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Coordinat Bornova Mart 2018’de teslim!

Coordinat Bornova Projeji, DRC Grup tarafından Bornova Ağaçlıyol’da hayata geçiriliyor. Proje, Türkiye’nin ilk ve tek aidatsız konut projesi unvanına sahip..


Coordinat Bornova Projeji, DRC Grup tarafından Bornova Ağaçlıyol’da hayata geçiriliyor. Türkiye’nin ilk ve tek aidatsız konut projesi unvanına sahip Coordinat Bornova'da 1+0, 1+1 ve 2+1’ler yer alıyor.


Toplam 500 konutluk olan projede 207 adet dairenin satışı tamamlandı. Projede yatırımcılara özel olarak yılın 12 ayı, her yıl yüzde 7 net kira artışı ile 5 yıllık kira garantisi veriliyor. 


Projede 2 bin 350 metrekare dükkan alanı olacak. 2 bin 150 metrekarelik alan ise sosyal yaşam alanı olacak. Sanayi metro durağına 100 metre yakınlıkta olan proje Yaşar Üniversitesi ve Ege Üniversitesi’ne de yürüme mesafesinde yer alıyor.


8’er katlı iki blok olan proje bünyesinde 2 katlı yer altı otoparkı, lobi, çalışma alanı ve kütüphane, cafe, bar ve lounge alanı, kahvaltı ve yemek salonu, mutfak, oyun alanı, play station odası, karaoke odası, parti odası, market, yüzme havuzu, sauna, jakuzi, fitness salonu, atolyeler, sinema, kuaför, kuru temizleme, çamaşırhane ve konferans salonu yer alacak. 


Projede daire teslimlerinin Mart 2018’de yapılması planlanıyor.


www.coordinat.xyz