Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Cornerlife Güneşli – İstanbul - Keleş İnşaat, Beyaz İnşaat

Keleş İnşaat ve Beyaz İnşaat ortaklığı ile Güneşli’de hayata geçirilen projedir. Cornerlife Güneşli projedeki son konutlar için, alıcılara dairenin metrekaresi kadar altın hediye ediliyor. Yıl sonuna kadar sürecek olan uygulama inşaat sektöründe bir ilk.Cornerlife Güneşli – Güneşli, İstanbul - Keleş İnşaat, Beyaz İnşa

Cornerlife GüneşliProje künyesi

Lokasyon:  Güneşli

Toplam arsa:  14 bin metrekare

İnşaata başlama tarihi:   Şubat 2013

İnşaatı bitirme tarihi:   Aralık 2014

Yatırım bedeli:  100 milyon TL

Ünite sayısı:  211 konut, 21 dükkan

Mimarı:  Hüseyin Sarı


Fiyat ve ödeme

Metrekare fiyatları: 3500 TL

Ödeme koşulları: Yüzde 25 peşinat, kalanı banka kredisi veya özel taksitlendirme.


Proje konumu 

Çevredeki okullar: Mehmet Akif Ersoy İ.Ö.O. 

Hastaneler: İstanbul Hospital

Çevre yollara uzaklığı: Basın Ekspres yolu üzerinde


İletişim Bilgileri: (0212) 445 45 23Cornerlife Güneşli – Güneşli, İstanbul - Keleş İnşaat, Beyaz İnşa


Cornerlife Güneşli nerede?


Cornerlife Güneşli projesi, Keleş İnşaat ve Beyaz İnşaat ortaklığında Güneşli’de; İstanbul’da prestij yolu olarak adlandırılan Basın Ekspres yolu üzerinde hayata geçiriliyor.Cornerlife Güneşli – Güneşli, İstanbul - Keleş İnşaat, Beyaz İnşa


Cornerlife Güneşli projesinin konum özellikleri nelerdir?


İstanbul'un en önemli iş merkezlerinden biri haline gelen Atatürk Havalimanı'nı TEM'e bağlayan Basın Ekspres Yolu ve çevresi, son yıllarda çehresi en hızlı değişen bölgelerden biri oldu. Artık kendi kimliği 'prestij yolu' ile daha çok özdeşleşen bölgenin en büyük avantajı, hiç kuşkusuz havaalanına yakınlığı ve ana yolların arasında yer alması.  Basın Ekspres Yolu ile Mahmutbey Köprüsü arasında kalan bölüm, Merkezi İş Alanı (MIA) bölgesi ilan edildi.Cornerlife Çarşı’da neler var?


Cornerlife Çarşı’da cadde mağazaları tasarlanarak sosyal bir mekan yaratılırken, aynı zamanda site dışında da bir cadde ambiyansı oluşturuldu.


8 Metre tavan yüksekliği ile alışılan dar kutu dükkân anlayışını bozan Cornerlife dükkânları, 599 Bin TL’den başlayan fiyatlarla tüketicilerle buluşuyor. Hızla gelişen ve Maslak’a rakip olarak gösterilen Basın Ekspres Yolu’nda yatırımcılara büyük fırsat sunan Cornerlife Çarşı’da dükkân büyüklükleri 57 metrekareden başlayıp, 347 metrekareye kadar büyüyor. Şimdiden büyük markalarla anlaşma sağlayan Cornerlife Çarşı’da 21 Corner dükkân ve 1500 metre kare 1 bağımsız çok özel ticari alan bulunuyor. Cornerlife Güneşli’de neler var?


14 bin metrekare arazi üzerinde tüm hızıyla devam eden ve Beyazlar İnşaat ile Keleş İnşaat ortak girişimi olan Cornerlife, modern ve şık mimarisi ile Güneşli ’ye değer katmaya hazırlanıyor. 


Manzarasını ve tasarımını sosyal donatıyla pekiştiren Cornerlife Güneşli ‘de, 800 metrekarelik büyüklüğünde Corner Fit spor merkezi, sağlıklı bir yaşam vaat ediyor. Ayrıca projede, bahçeler, parklar, su alanları, açık hava toplantı alanları gibi zengin sosyal imkânlar sunuluyor.Cornerlife Güneşli’de başlangıç fiyatı nedir?


Corner Life projesinde fiyatlar 201 bin liradan başlıyor... Tamamı peşin ödemelerde yüzde 7 indirim uygulanan Corner Life Güneşli Evleri'nde yüzde 25 peşinat veriliyor. İsteyenler için kalan tutar firma bünyesinde 36 ay vade farksız taksitlendiriliyor. İsteyenler için kalan tutar banka kredisi ile yüzde 0,15 faiz oranıyla 40 ay, yüzde 0,25 faiz oranıyla 60 ay, yüzde 0,50 faiz oranıyla 120 ay vadelendiriliyor 


Cornerlife Güneşli projesinde 25 Kasım 2013 itibariyle fiyat aralıkları şöyle; 


Tip    Metrekare aralığı                                                   Fiyat aralığı


1+0   44 m2                                                      201.800 TL – 219.750 TL

1+1    86m,77m2,66m2,67m2,76m2,75m2       259.600 TL - 293.800 TL 

2+1    123m2,133m2,131m2,92m2                   344.000 TL – 513.000 TL

3+1    167m2                                                    643.000 TL – 722.000 TLCornerlife Güneşli kime ne kadar altın veriyor?


Cornerlife Güneşli – Güneşli, İstanbul - Keleş İnşaat, Beyaz İnşaCornerlife Güneşli projesi, 2013 yılını iddialı bir kampanya ile uğurluyor.  İnşaat sektörünün güçlü markaları Keleş İnşaat ve Beyaz İnşaat ortaklığında hayata geçirilen 211 konutluk projedeki son konutları alanlara,  dairenin metrekaresi kadar gram altın hediye ediliyor.


Kampanyanın duyurulması ile ilgili olarak satış ofisinde düzenlenen basın toplantısına Keleş İnşaat ve Beyaz İnşaat’ın üst düzey yöneticileri katıldı. Toplantıda konuşan Keleş İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Soner Keleş, 24 Kasım 2013 tarihinden itibaren başlayan kampanya çerçevesinde yılsonuna kadar daire alacak olanlara, dairenin metrekaresi kadar altın verileceğini duyurdu. Keleş gram altınların yılbaşına özel olarak hazırlandığını da söyledi.
Cornerlife Güneşli – Güneşli, İstanbul - Keleş İnşaat, Beyaz İnşa

Soldan sağa: Beyaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Onur Beyaz, Beyaz İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Beyaz, Keleş İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi İlker Keleş ve Keleş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Soner Keleş...10 Kilo Altın Hediye Edilecek


Toplantıda soruları da yanıtlayan Soner Keleş, Cornerlife Güneşli’nin Aralık 2014 tarihinden itibaren teslimlere başlayacağını açıkladı. Keleş altın fırsat kampanyasıyla 80 konutun satışının da yılsonuna kadar tamamlanmasının beklendiğini vurguladı. Konutların bu kampanyayla satılması halinde hediye edilecek altın miktarı 10 kiloyu bulacak.Cornerlife Güneşli’de satışların oldukça iyi gittiğini belirten Soner Keleş, “Projemizin büyük bir kısmı satıldı. Elimizde kalan sınırlı sayıdaki konutu da bu kampanya ile tüketerek yeni projeler için yola çıkmayı düşünüyoruz. İnşaat sektöründe bir ilk olan bu uygulama ile konut alıcılarına altın değerinde fırsat sunuyoruz. Bugün bu gururu sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.


Projenin yatırımcı firmaları olan Keleş İnşaat ve Beyaz İnşaat olarak, yeni yıla girerken ev sahibi olmanın heyecanını yaşayanlara, altın hediye ederek mutluluklarına katkıda bulunmak ve yeni yıl için şans dilemek istediklerini de anlatan Keleş,  alıcılara hayallerindeki ev için hayal bile edemeyecekleri, sıra dışa bir hediye sunduklarını açıkladı. Soner Keleş bugüne kadar birçok inşaat projesini birlikte gerçekleştiren şirketlerin bundan sonra da çok önemli yatırımlara imza atacakları bilgisini verdi.


Toplantıda konuşan Soner Keleş, Cornerlife Güneşli projesinden önce, Keleş İnşaat  ve Beyaz İnşaat olarak Cornerlife Mimaroba projesine imza attıklarını söyledi. Keleş, önümüzdeki dönemde de Keleş İnşaat  ve Beyaz İnşaat olarak yeni projeler geliştireceklerini kaydetti.


Cornerlife Güneşli’nin basın toplantısında konuşan Soner Keleş, gazetecilere kampanyanın yanı sıra Keleş İnşaat ve Beyaz İnşaat’ın yine birlikte ortak yapacakları yeni projenin de bilgilerini verdi.Cornerofis projesinde neler var?


Beyaz İnşaat ve Keleş İnşaat, Cornerlife Güneşli’ye komşu 14 bin metrekare arsa üzerinde Cornerofis projesine başlıyor.  Toplam inşaat alanı 50 bin metrekareyi bulan Cornerofis projesinde, yatırımcıların alıştığı bölme bölme, kapalı kutu gibi ofis anlayışının dışına çıkılıyor. Dikey binalar yerine az katlı yatay binalardan oluşan Cornerofis, park hissi veren büyük yeşil alanlarda kuruluyor. 


35 bin metrekare kapalı alana sahip olması planlanan Cornerofis’te 292 ofis birimi ve 8 ticari birim yer alacak. Güneşli’de inşaatına Şubat 2014 tarihinde başlanacak olan yeni projenin Aralık 2015 tarihinde tamamlanması bekleniyor. 


Dünyaca ünlü mimar Hasan Hüseyin Sarı tarafından tasarlanan Cornerofis projesi 40 metrekareden 200 metrekareye kadar değişen geniş ofis seçeneklerine sahip olacak.Cornerlife Güneşli’de metrekare fiyatlarının seyri ne yönde?


Cornerlife Güneşli projesinin 1. Etabının başlangıcında metrekare fiyatının 2850 TL seviyesinde olduğunu, şu anda ise rakamların 3500 TL’ye ulaştığını belirten Soner Keleş, hedeflerinin teslim sırasında bu rakamın 4500-5000 TL’ye gelmesi olduğunu vurguladı. Keleş başlangıçta 3 bin TL seviyesinde olan ikinci etap fiyatlarının da teslim sırasında 4 bin 500 TL’ye ulaşacağını öngördüklerini açıkladı. Soner Keleş lokasyonun önemine de işaret ederek metronun da gelmesiyle mevcut primlerin daha da artacağını anlattı.Cornerlife Güneşli iletişim bilgileri neler?


Adres: Mahmutbey Mah. Halkalı Cd. no:132 Bağcılar/İstanbul

Tel: 0 212 445 45 23

E-mail: info@cornerlifegunesli.com

Web: www.cornerlifegunesli.comCornerlife Güneşli – Güneşli, İstanbul - Keleş İnşaat, Beyaz İnşa
Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı