Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Çukurova Balkon'da 20 bin TL peşinatla!

Oturuma hazır proje Çukurova Balkon yeni kampanyası ile 20 bin TL peşinatla ev sahibi yapıyor. Kampanya 28 Şubat tarihine kadar devam edecek..


Çukurova Gayrimenkul'un İstanbul'un Kartal İlçesi'nde inşa edilen Çukurova Balkon’da başlatılan yeni kampanyası “Yüzde 5 peşin, hemen taşın” ile ev sahibi olmayı kolaylaşıyor.


Çukurova Balkon’dan sadece yüzde 5 peşinat ödeyerek konut alanlar daire tutarının yüzde 15’ini bir yıl sonra vade farksız olarak ödüyor. Kalan yüzde 80’lik tutar içinse 120 ay banka kredisi ile ödeme yapılabiliyor. Bu kampanya ile sadece 20 bin TL peşinat ve bir yıl sonra 60 bin TL ödeyerek 120 ayda aylık 4.500 TL taksitle konut sahibi olmak mümkün. 


 Kampanya kapsamında bir diğer alternatif olarak yüzde 50 peşin ve 36 ay vade farksız ödeme seçeneği de sunuluyor.


Hemen teslime hazır proje Çukurova Balkon'da deniz ve orman manzaralı balkonlu daireler bulunuyor. Çukurova Balkon’da, 1+1’den 4+1’e kadar her zevke ve ihtiyaca uygun alternatifli daire tipleri bulunuyor.


Tüm dairelerde büyüklüğü oranında en az bir balkon bulunan Çukurova Balkon’da, bazı dairelerde konumuna ve büyüklüğüne göre iki ya da üç balkon, bazı dairelerde ise 30 metreye kadar teras bulunuyor. 


19 ve 20 katlı iki blokta toplam 261 konutun yer aldığı Çukurova Balkon’da, 3 farklı tipte 1+1, 60 farklı tipte 2+1, 10 farklı tipte 3+1 ve 5 farklı tipte 4+1 daire yer alıyor.


Kartal Adliye Sarayı’na ve Maltepe Park AVM’ye 1,5 kilometre, Kartal metrosuna ve yeni açılacak İKEA’ya 600 metre, Aydos Ormanı yürüyüş parkuruna 2 dakika mesafede konumlanan Çukurova Balkon, merkezi konumu sayesinde ulaşım kolaylığı sağlıyor.


Çukurova Balkon’da 750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis alanı mevcut. Projenin sosyal alanları içinde; yarı olimpik açık yüzme havuzu, açık alanda tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, barbekü ve yürüyüş alanları gibi ortak kullanım alanları yer alıyor.


Ayrıca hobi odası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları, kapalı otopark gibi alanlara da yer veriliyor. Web: www.cukurovabalkon.com