Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Çukurova Balkon'da kampanyalı ödeme seçenekleri!

Çukurova Balkon Projesi, Çukurova Gayrimenkul tarafından Kartal’da inşa ediliyor. Çukurova Balkon'da yılbaşına özel iki seçenekli kampanya sunuluyor.


Çukurova Balkon Projesi, Çukurova Gayrimenkul tarafından Kartal’da inşa ediliyor. Çukurova Balkon'da yılbaşına özel iki seçenekli kampanya sunuluyor.


Çukurova Balkon’dan daire sahibi olmak isteyenler; yüzde 50 peşin ve yüzde 50 Ocak 2018’de vade farksız ödeme yapabileceği gibi peşinatı Ocak 2018’de yine vade farksız olarak ödeyerek daire fiyatının yüzde 75’ine kadar kredi de kullanabiliyor. 


Tüm daireleri “Balkon”lu olan projenin örnek daireleri hazır olup; Çukurova Balkon’un Eylül 2017’de teslim edilmesi planlanıyor.


19 ve 20 katlı iki bloktan oluşan Çukurova Balkon'da 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere toplamda 261 konuta yer veriliyor.


İsteyenler yüzde 50 peşin ödeme yapıp kalan yüzde 50’yi Ocak 2018’de vade farksız olarak ödeyebiliyor. Peşinatsız konut arayanlara ise daire fiyatının yüzde 75’ine kadar kredi kullanma ve peşinatı Ocak 2018’de yine vade farksız olarak ödeme imkanı tanınıyor.


Kartal Metrosu’na ve yeni açılacak İKEA’ya 600 metre, Kartal Adliye Sarayı’na ve Maltepe Park AVM’ye 1,5 kilometre, Aydos Ormanı’na 2 dakika mesafede konumlanan Çukurova Balkon’da daireler çeşitlerine ve büyüklüklerine göre 386 bin ila 1.400 bin TL arasında fiyatlarla satışa sunuluyor.  


Yüzde 85’i yeşil alandan oluşan Çukurova Balkon’da 750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis alanı mevcut. 


Kapalı otoparklarda 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için birer, 4+1 daireler içinse ikişer araçlık park yeri bulunuyor. Kameralı güvenliğin bulunduğu projede, zemin katta bulunan depo alanları ardiye olarak kullanabiliyor.


Projede yarı olimpik açık yüzme havuzu, açık alanda tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, barbekü ve yürüyüş alanı, hobi odası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları, kapalı otopark gibi ortak kullanım alanları bulunuyor.


Tel: 444 8 259

Web: www.cukurovabalkon.com