Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Çukurova Balkon'dan çifte fırsat!

Çukurova Gayrimenkul’un Kartal’da yükselen projesi Çukurova Balkon, peşin ya da krediyle konut sahibi olmak isteyenlere çifte fırsat sunuluyor..


İnşaat sektöründe 24 yıldır binlerce kaliteli konuta imza atan SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul’un Kartal’da yükselen projesi Çukurova Balkon, peşin ya da krediyle konut sahibi olmak isteyenlere çifte fırsat sunan yeni kampanyasıyla dikkat çekiyor. İster deniz ve adalar ister orman manzaralı daireleriyle şehrin göbeğinde doğayla iç içe yaşam imkanı tanıyan Çukurova Balkon’dan tamamı peşin alımlarda yüzde 15 indirimle konut sahibi olmak mümkün. Projede ayrıca konut fiyatının yüzde 80’ine kadar kredi kullanma ve peşinatı vade farksız olarak teslim tarihi olan Eylül 2017’ye öteleme imkânı da sunuluyor.


386 bin TL’den başlayan fiyatlarla her ihtiyaca uygun daire seçeneği

19 ve 20 katlı iki blokta 1 1’den 4 1’e kadar toplam 261 konutun yer aldığı Çukurova Balkon’da, aynı büyüklükteki dairelerin bile iç mimarisi ve metrekare dağılımı değişiyor. Kimi dairelerin salonu, kimi dairelerin ise mutfak ya da yatak odaları farklı büyüklüklerde planladığı gibi tercihe göre ebeveyn banyosu, giyinme odası, kiler, teras, bahçe kullanımı gibi seçenekler de sunuluyor. Tüm dairelerde büyüklüğü oranında en az bir balkon bulunan Çukurova Balkon’da bazı dairelerde iki ya da üç balkon, bazılarında ise 30 metrekareye kadar teras ya da 20 metrekareye kadar bahçe kullanım alanı yer alıyor. Projede fiyatlar 386 bin ila 1 milyon 400 bin TL arasında değişiyor.


Metroya 600 metre, ormana 2 dakika mesafede…

Deniz, hava ve karayolu açısından İstanbul’da ulaşımı en kolay bölgelerden biri olan ve hızla değer kazanan Kartal’da konumlanan Çukurova Balkon; Kartal Metrosu’na ve yeni açılacak İKEA’ya 600 metre, Kartal Adliye Sarayı’na ve Maltepe Park AVM’ye 1,5 kilometre, Aydos Ormanı yürüyüş parkuruna 2 dakika mesafede yer alıyor.


Geniş yeşil alanlar ve iki katlı kapalı sosyal tesis

Yüzde 85’i yeşil alandan oluşan Çukurova Balkon’da 750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis alanı mevcut. Projenin sosyal alanları içinde; yarı olimpik açık yüzme havuzu, açık alanda tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, barbekü ve yürüyüş alanı yer alıyor. Hobi odası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları, kapalı otopark ise projenin diğer sosyal alanlarını oluşturuyor. Kapalı otoparklarda 1 1, 2 1 ve 3 1 daireler için birer, 4 1 daireler içinse ikişer araçlık park yeri bulunuyor. Kameralı güvenliğin bulunduğu projede, zemin katta bulunan depo alanları ardiye olarak kullanabiliyor.


Sert kaya zemin üzerine güçlü radye temel

En son Deprem Yönetmeliği’ne uygun olarak, yüksek dayanımlı sert kaya zemini üzerine güçlü radye temel, kalın ve uzun perde kolonlar, Türkiye Hazır Beton Birliği onaylı C-40 sınıfı hazır beton ve konvansiyonel sistem ile inşa edilen Çukurova Balkon’da demir olarak ST3 sismik beton çeliği kullanılıyor.


www.cukurovabalkon.com

444 8 259