Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Daire Kartal’da hiç peşinatsız hemen alma fırsatı!

Daire Kartal’da şimdi hiç para ödemeden sözleşmenizi imzalayıp yeni bir daire sahibi olmanın keyfini çıkarın, taksitlere ise dairenizi teslim aldıktan sonra başlayın.


Kale Grubu’nun yapı ürünleri sektöründe 60 yıla varan birikimini gayrimenkul sektörüne taşıyan Bodur Gayrimenkul; Anadolu Yakası’nın cazibe merkezi Kartal’da inşa ettiği ‘Daire Kartal’ projesinden konut sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. 


“Hiç peşinatsız hemen al, taşınınca ödemeye başla”

‘Daire Kartal’ projesinde 279 bin TL’den başlayan fiyatlarla sunulan daire tipleri, “Hiç peşinatsız hemen al, taksitlere taşınınca başla” sloganıyla sahiplerini bekliyor. Bodur Gayrimenkul’ün bu cazip kampanyası ile birlikte, peşinat ödemek zorunda kalmadan hayalini kurduğunuz eve kavuşma fırsatını kaçırmayın. Şimdi hiç peşinat yatırmadan, taşınana kadar taksit de ödemeden, sözleşmenizi imzalayıp yeni bir daire sahibi olmanın keyfini çıkarın. ‘Sıfır peşinat’ ve ‘120 ay vade’ imkanının sunulduğu kampanya ile cebinizden hiç para çıkmadan sahip olduğunuz dairenin ödemelerine, 11 ay sonra evinizi teslim aldıktan sonra başlayın.


Kale markalı ürünlerin en güzel örnekleri ‘Daire Kartal’da

Kartal’da yükselen prestijli projede, Kale markalı ürünlerin en güzel örnekleri kullanılıyor. Metro istasyonuna yakınlığıyla da değer kazanan ‘Daire Kartal’, özgün mimarisi, hayatı kolaylaştıran tasarımı, Adalar’ı tam karşıdan gören deniz manzaralı konumu ile ayrıcalık yaratıyor. 


Hem yatırım, hem de keyifli bir yaşam için ideal 

Mimarisinden dekorasyon ve tasarımına kadar her detayına özen gösterilen, kaliteli, sürdürülebilir ve niş bir proje olarak bölgeye değer katan ‘Daire Kartal’, çok avantajlı ödeme koşullarından dolayı hem yatırım yapmak, hem de keyifli bir yaşam sürdürmek isteyenler için ideal bir fırsat sunuyor. 


Geniş yaşam alanları ile çekirdek aileler için ideal

Yüksek tavanları ve son derece şık, kullanışlı balkonları ile dikkat çeken daireler; konforlu, geniş ve ferah bir yaşam alanı sağlıyor. Projede yer alan daireler, ilk evini almak isteyenler için cazip olduğu kadar, geniş yaşam alanları ile çekirdek aileler için de ideal seçenekler sunuyor. 


Metroya sadece 350 metre uzaklıkta 

Yakacık Metro İstasyonu’na sadece 350 metre uzaklıkta bulunan ‘Daire Kartal’ın, Kartal Metro İstasyonu’na uzaklığı ise 950 metre. ‘Daire Kartal’, ayrıca Pendik Marina’ya 8 km, Bostancı’ya 12 km, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 km, Kadıköy’e 22 km, Boğaziçi Köprüsü’ne 23 km uzalıkta yer alıyor. 


Web:http://www.dairekartal.com/
Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı