Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Dalga Kule

Dap Yapı tarafından Maltepe’de deniz dalgasından esinlenerek inşa edildi. 369 adet bağımsız bölümün yer aldığı proje 8 bin metrekarelik alan üzerine konumlandırıldı.


Dalga KuleDalga Kule projesinin özellikleri nedir?


Dap Yapı tarafından Maltepe’de konumlandırılan Dap Dalga Kule projesi  8 bin metrekare alan üzerine inşa edildi. 1+0, 1+1 ve 2+1 konut tiplerinin yer aldığı proje, deniz dalgasından esinlenerek bu adı aldı.


Dalga KuleDalga Kule’de yer alan konutların büyüklükleri ne kadar?


Proje kapsamında toplam 369 bağımsız bölüm bulunuyor.  Projenin A bloğunda 178, B bloğunda ise 176 konut ve 15 adet ticari ünite var. Projede yer alan konutların tip ve büyüklükleri; stüdyo daireler 45-61 metrekare, 1+1 daireler 60-88 metrekare, 2+1 daireler 80-101 metrekare arasında değişiyor.


Dalga Kule’de fiyatlar ne kadar?


Dap Dalga Kule’de konutlar, 7 Aralık 2012 tarihinde yapılan güncelleme ile 1+0 rezidans daireler 227 bin liradan, 1+1 rezidans daireler 408 bin liradan, 2+1 rezidans daireler 478 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.


Dalga Kule projesinin mimari özellikleri nasıl?


Deniz dalgasından esinlenerek tasarlanan Dalga Kule’nin dış yüzeyi camlardan yapıldı. Hareketli ve kıvrımlı bir yapı olarak tasarlanan proje 2 kule olarak inşa edildi. Adalar, bahçeler ve şehir manzarasının yer aldığı proje 22’şer katlı kulelerden oluştu.


Dalga Kule


Dalga Kule projesinin sağladığı avantajlar neler?


1. Açılır kapanır yüzme havuzu

2. Yürüyüş ve koşu parkuru

3. Spor sahası

4. Fitness Center

5. Türk hamamı

6. Sauna

7. Masaj odaları

8. Kafe ve kahvaltı salonu

9. Jakuzi

10. Manzaralı daireler


Dalga Kule nerede konumlandırıldı?


Dap Yapı’nın Maltepe’de hayata geçirdiği Dalga Kule, Bağdat Caddesi’ne 5 dk. mesafede yer alıyor. Ayrıca metroya ve E-5’e 600 metre, sahil yoluna 800 metre uzaklıkta. Adalet Sarayı ile 2 km mesafesi olan proje, Pendik-Yalova Feribot İskelesi’ne de oldukça yakın bir mesafede bulunuyor.


Dalga Kule’de kurumsal yönetim sistemi nasıl işliyor?


Dalga Kule’den konut sahibi olanlar oturmadıkları dönemlerde konutlarını günlük, haftalık ya da aylık kiralayabilecek. Kendilerine ekstra gelir etmelerini sağlayan bu sistem için ise kiracı aramak ile uğraşmayacaklar. Dap Yapı’nın vermiş olduğu hizmet olan kurumsal yönetim sistemi kapsamında, ev sahiplerine otel konforu sunulacak.İletişim Bilgileri:


www.dalgakule.com

444 33 39


Ulaşım Bilgileri:


Dalga Kule