Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

DAP Yapı 25 bin peşin 5 günde daire sizin kampanyası!

DAP Yapı'nın Bağdat Caddesi'ne 5 dakika, Adalar manzaralı, mobilyalı veya mobilyasız, kiracısı hazır ve hemen tapu hemen teslim projeleri alıcılarını bekliyor.


DAP Yapı'nın Bağdat Caddesi'ne 5 dakika, Adalar manzaralı, mobilyalı veya mobilyasız, kiracısı hazır ve hemen tapu hemen teslim projeleri alıcılarını bekliyor. 


Satış süreci devam eden Dalga Kule, Dap Burgu ve Vazo Kule'lerinde 25 bin peşinat veriliyor. Halk Bankası aracılığı ile konut kredisi kullanılabiliyor.


Deniz dalgasından esinlenerek tasarlanmış Dalga Kule'de dalgalar zeminden itibaren dikey yükseldiği 22’şer katlı 2 kuleden oluşuyor. Dış yüzeyde camların yansıma hareketleri deniz ve gökyüzü manzarasıyla buluşarak, Adalar, havuz, bahçe ve şehir manzarasıyla bütünleşiyor. Projede 400 adet bağımsız bölümden oluşuyor.


Vazo Kule’nin ise Hitit medeniyetinin 3 bin yıllık mirasını günümüze getirdiğini aktaran Dap Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, Burgu Kule’nin de kendi çevresinde 108 derecelik döngü ile inşa edüdiğini anlattı. 


Yılmaz, “36 – 51 metrekare arası 22 adet stüdyo, 48 – 76 metrekare arası 178 adet 1+1;”84 -103 metrekare arası 46 adet 2+1 olmak üzere toplam 246 rezidans dairenin yer aldığı Dap Burgu’da dairelerin büyüklükleri 36 metrekare ile 103 metrekare aralığında değişiyor” dedi. 


Tango Kule projesinin ise kadın ve erkeğin dans figürlerinden ilham alınarak tasarlandığını aktaran Yılmaz, “129 adet stüdyo/single ve 63 adet suit olmak üzere toplam 192 adet rezidans dairenin yer aldığı 21 katlı projenin 12 dükkandan oluşan özel bir çarşısı da mevcut." diye konuştu.


http://www.dapyapi.com.tr/